Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4 #psplus #sony
Ogarnął ktoś skorzystanie z promocji na ps plus z okazji black friday w przypadku kiedy chce zejsc poziom nizej? Dotychczas mialem extra, chce kupic po taniości essential. Zmienilem juz w ustawieniach konta "zmiane subskrypcji" i pokazuje, ze 10 grudnia samo odnowi na essential za 240zł
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@ratollo Nie kupisz. Chyba, że Ci się skończy na dniach i załapiesz się jeszcze na promocję. Mam tak samo. Mogę kupić tylko obecny w promocji, bo mam extra. Albo podnieść na premium, dopłacając różnicę, i później kupić go taniej na kolejny rok.
  • Odpowiedz
@Absynt: @ratollo: Co zamierzacie zrobić w tej sytuacji? Myślicie, że będzie jeszcze jakaś promka na święta? Akurat wtedy kończy mi się extra, a essential by mi wystarczył...
  • Odpowiedz
  • 0
@Wierszu: Właśnie się zastanawiam. Na święta raczej nie będzie-z tego co kojarzę tylko na black friday było taniej. Normalnie essential kosztuje 240zl/rok... To juz lepiej dołożyć 60zł i kupic extra po promce, czasami sie w cos zagra/cos odświeży. Ale z drugiej strony w ten sposób sony ugra swoje 6 dych lecac w ch000ya. Eh, chamstwo
  • Odpowiedz