Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
1. Lubię podejście ID dziewczyn do hejterów, zamiast ich ignorować to cisną xD Ale te Thank you Moony ()
2. Choco podobno używa tego samego smartfona od 8 lat, ale coś nie chce mi się wierzyć bo jeśli dobrze pamiętam to jest ostro uzależniona od jakieś mobilnej gatchy(czyli jak większość JP dziewczyn xD)
3. Aż zgłodniałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż nigdy sie nie przyzwyczaję do tego że w japonii na samego kotleta wołają hamburger ( )
4. "i'll kill all of them if i have weapon" w przypadku większości osób to są puste słowa, lecz w przypadku Botan to stwierdzenie faktu ¯\
(ツ)_/¯
5. Chyba nie jestem prawdziwym polakiem, bo zamiast się denerwować że anime dziewczynka streamując zarabia więcej niż ja kiedykolwiek będę, to się cieszę że nawet mniej popularne hololiverki zarabiają na tyle dobrze że mogą poprawić sytuacje swojej rodziny ʕʔ

W sumie nie samymi klipami człowiek żyje
1. Kaela dostała od youtuba przycisk-nagrodę za największą ilość supers(donejtów? nie jestem pewny) W sumie nawet nie wiedziałem że istnieją jakieś oprócz tych za ilość subów ¯\_(ツ)_/¯
2. Moona aka "Wincyj aparatów"
3. Dziewczyny ID i ich zwyczajne wyznania. Niby napisały to po przegranym zakładzie z Reine, ale jaka jest prawda możemy sie domyślać.
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #hoshinovamoona #maid
Hajak - Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1. Lubię podejście ID dziewczyn do hejte...

źródło: comment_16680070622KijqOezVzyQMlBL45kZs6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach