Wpis z mikrobloga

Czy uważasz, że tak szybka przegrana Tromby i tak słabe jego przygotowanie i słabe pokazanie się, odbije się negatywnie na jego wizerunku w internecie?
#famemma

Jak uważacie

  • Tak 70.4% (119)
  • Nie 29.6% (50)

Oddanych głosów: 169

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03: a po czym ty stwoerdzasz ze słabo się przygotował skoro dostał cios i mu się złamał nos ? Co miał z złamanym nosem walczyć dalej ? Ja #!$%@? co za głupie #!$%@?
  • Odpowiedz
@Arbuz29: Ale się odpalił ekipowicz trombowicz #!$%@? xD Powiedz to takefunowi, który mimo że przegrał, leciał 3 rundy, przyjmował na siebie kupę mocnych ciosów i miał również złamany nos xD
  • Odpowiedz
Jak dla mnie sytuacja jest bardzo prosta. Będąc zawodnikiem w fame masz wpływ na to jakich masz przeciwników, więc nie #!$%@? się na mega doświadczonego, silnego chłopa, jeśli nie czujesz się na siłach. A jeśli czujesz się na siłach, to pokaż coś więcej, niż #!$%@? się na oktagonie po 40 sekundach pierwszej rundy
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: podszedł poważnie, wydał kasę, przygotowywał się. Ale jeżeli zawodnik po uderzeniu krzyczy AŁA, to czy da się go traktować poważnie? Myślę, że to nie przygotowanie fizyczne jest problemem, ale jednak głowa. Dubiel cały czas jest ustawiany przez psycholog sportową (widać było na strimach meduzy) i efekty są widoczne.
  • Odpowiedz
Ja się w ogóle dziwie, że ktokolwiek myślał że pokona Dubiela. Przecież Dubiel to inna liga. Facet nie ma i nie mial podjazdu. Ja to bym widział walkę Dubiela z Ferrarim
  • Odpowiedz