Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie doświadczenia ze sklepami z elektroniką typu morele, x-kom czy inny mediaexpert?

Zamawiam laptopa w xkomie. Na stronie DOSTĘPNY W MAGAZYNIE, ODBIERZ JUTRO W SALONIE. Nie dostałem informacji od 2 dni, więc dzwonię. Oczywiście nie wysłali nawet, mało tego, nie mają go w magazynie i czekają aż do nich dotrze. Nie dośc, że sprzedali mi coś, czego nie mają, to jeszcze nie dali mi o tym znac.

#xkom #morele #zakupy
  • 3
@kary_koniu: to typowe dla tych sklepów. Jak widać że dostawa z krótkim terminem i ponane jest że mają danego sprzętu dużo sztuk to jest szansa że wyślą szybko. Ale jest masa narzekań. Sam jak składałem kiedyś kompa to lawirowałem z częściami żeby trafić na takie które dostarczą szybko.
@kary_koniu: Kupiłem części do kompa i taka sytuacja: 13900k na stronie dostępny, kup do dwóch godzin a otrzymasz jutro, po kilku dniach pisze do nich co jest z zamówieniem, odpowiadają ze nie maja na stanie i czekają aż będzie w hurtowni xD za chwile dodają, ze obudowa, która wybrałem będzie dopiero za 14 dni (na stronie dostawa jutro) - zrezygnowałem z zakupu tych podzespołów, dziś kolejna informacja, płyty głównej tez nie