Wpis z mikrobloga

@skizo: No protokół odpalono. Chcą do polityki a wypowiadają się tak że potencjalny wyborca nie wie o co chodzi. Zamiast prosto i klarownie to kręci jak na jakimś spotkaniu profesorów z ogórami w dupie. Nie ta grupa docelowa panie polityku.
  • Odpowiedz
@skizo: Ja myśle ze mówił w kontekście ns2 to ze PiS psuje państwo. To nie jest gadka o tym ze PiS miał bronić ns2 i średnio rozgarnięta małpa to zrozumie. Żeby było jasne, nie trawie opozycji ale nie idźmy w te stronę żeby robić aferę z dupy.
  • Odpowiedz
@skizo: Akurat w wysrywie Radka stałem po stronie oburzonych. Możesz sobie przejrzeć mój profil. Gość nie mówi tutaj o ochronie ns2 przez PiS tylko legislacji w Polsce co wynika z ostatniej części tej wypowiedzi na temat ustawy o ochronie ludności.
  • Odpowiedz
@skizo: To jest oczywista rzecz dla ludzi którzy maja zła wole i udają idiotów żeby dokleić mu coś czego nie powiedział ze PiS ma bronić ns2. Sytuacja z ns2 wywołała burze o to jak PiS legislacyjnie „dba” o nasz interes. Ja wiem ze jesteś z pisu i będziesz ich atakował
  • Odpowiedz