Wpis z mikrobloga

@andrzej1208: 4 od lewej to pani Dorota. Ona jest dla mnie największą zagadką tej sekty, bo, tak mi się przynajmniej wydaje, jest inteligentną a zarazem ciepłą kobietą. Nie wiem jak dała się tak zmanipulować piździckiemu psychopacie.
  • Odpowiedz
@defensor-fidei: bauhahahahahhahaha
Dorota to jest całkowite warzywo intelektualne. Jest tak niemożebnie tepa, że po 3 latach chodzenia nie była w stanie nawet ewangelistów wymienić. Jest dokładnie na odwrot - jest najgłupsza osoba jaka tam jest.
  • Odpowiedz
@andrzej1208: czwarta od lewej to Pani Lucyna, jedna ze stałych wiernych kaplicowych. W sumie jest chyba najczęściej przy kapłanie, zaraz po łysym. To ona przepraszała kapłana w imieniu wiernych że wylegitymowali się policji gdy byli kapłan z Łysym zostali wyniesieni na komisariat.
Ten łysy w okularach to Walenty, mieszka w Olsztynie lub w okolicach. Był prześladowany przez posoborowców z FSSPX że wsparł krucjatę prawdziwego syna księdza Bosko
  • Odpowiedz
@Novus_xD: a orientujesz sie może która z nich to ta co ją Misio zrypał przed nasiadówą na przystanku PKS tak, że z płaczem zwiała nad jakieś jeziorko? I Misio podczas wspomnianej nasiadówy drwił z niej w typowym dla siebie (czyli parszywym i okrutnym) stylu?

Za każdym razem gdy na tagu pojawiają się głosy sugerujące w stylu "że biedny Misio bo to, tamto i ciężkie życie", przypominam sobie te scenki pastwienia
  • Odpowiedz
Misio zrypał przed nasiadówą na przystanku PKS tak, że z płaczem zwiała nad jakieś jeziorko?


@andrzej1208: masz gdzieś ten filmik pod ręką? sam bym go z chęcią obejrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andrzej1208: dla mnie takimi momentami gdzie traciłem resztki sympatii do Woźnickiego to raz znęcanie się nad panią Małgorzatą i Teodozja na pielgrzymce no i objechanie przed zamknięciem łysego w pierdlu Czczigodnych niewiast od szmat że powiedziały do policji dziękuję i się uśmiechnęły. Wtedy to miewałem chęci obicia mu kapłańskiego lica
  • Odpowiedz