Wpis z mikrobloga

Hej, mam swojego OnePlusa 7t dwa lata, czy wy korzystacie z innych oprogramowań do telefonu niż OxygenOs? Obecnie mam Oxygen OS 10.0.16.HD65BA na telefonie ;p czytałem aby nie aktualizować telefonu bo podobno bardzo spowalnia telefon i bugi są. Tak myślałem nad innym rozwiązaniem by zainstalować ale nie wiem czy jest sens? Ktoś coś podpowie?
#oneplus #oneplus7t
  • 10
@fiksbo: No Androida 11 podobno dopracowali już, zresztą zaraz 12 wychodzi(pewnie z tysiącem nowych bugów xD) ale ja też siedzę na tej wersji co ty, tylko, że z rootem więc mam system pod siebie zrobiony. Generalnie z tymi customami na 7T jest taki problem, że jest skopana regulacja jasności co niesamowicie #!$%@?(przynajmniej mnie) byłem na kilku customach ale wróciłem na A10.
@fiksbo ja mam zaktualizowanego do 11.0.9.1.HD65AA i po wszystkich aktualizacjach działa bardzo dobrze, zero bugów jakiś mikro zwieszek itd
Z ciekawości jaki masz stan zdrowia baterii i ile ci trzyma
@fiksbo: korzystałem ale po bilansie zysków i strat uznałem, że nie chce mi się z tym #!$%@?ć.

wróciłem do najnowszego oxygena który działa bardzo dobrze, jedynie ukryta przestrzeń jest trochę zbugowana (czasami odpala się dopiero za 2 razem), poza tym ok. Pousuwalem bloatware przez adb i styka.

jak ci wszystko działa jak trzeba to nie aktualizuj, bo hindusi i tak #!$%@? się z latkami bezpieczeństwa. Ale jak zaktualizujesz to i tak
@fiksbo: Dużo by wymieniać. Przede wszystkim mam zmieniony kernel z systemowego na dużo lepszy od arter97, wgrany modul renovate ice stricte pod 7T która dodaje wieele opcji customizacji np kafelków ustawień, belki powiadomień, horizon light i wiele innych, bloker reklam, apkę do separacji dźwięku, limiter ładowania telefonu, regulację odswiezania ekranu do poszczególnych apek, modul do klonowania kazdej aplikacji i cos by sie tam jeszcze pewnie znalazlo ( ͡° ͜ʖ