Wpis z mikrobloga

@adrianszenda: tam gdzie promocja jakaś, wszędzie będzie to samo i mały wybór, tylko najpopularniejsze modele

każdy sklep będzie miał tak samo upierdliwą obsługę klienta i niekompetentni "doradcy" będą próbowali ci wciskać dodatkowe ubezpieczenie

obczaj wszystkie sklepy online, rtv euro, media, neo itp. i patrz czy nie mają teraz promocji na zakup 2, 3, 4, 5 rzeczy czy innych pakietów
  • Odpowiedz
Co 2 miesiące EuroRtvAgd robi promocje: 2 produkt 20% taniej, 3 produkt 40% taniej, ... 5 produkt 80% taniej.

Jak kupujesz dużo sprzętu to warto poczekać na tę konkretną promocję. Ja dzięki temu kupiłem lodówkę za 400zl gdy urządzałam nowe mieszkanie.
  • Odpowiedz
@adrianszenda: jeśli masz wybrany jakiś bardziej nietypowy sprzęt to pewnie zacznij od odsiania sklepów które mają go na stanie. Ja tak miałem z pralkosuszarką i mi chyba zostały 2 do wyboru. Dodatkowo sprawdź kto ma lepsze warunki dostawy no o te śmieszne promocje, chociaż przy nich bym nie liczył na zbyt wiele
  • Odpowiedz
@adrianszenda: Nie najlepiej wybadać sobie konkretne modele, i szukać gdzie najtaniej? W dziedzinie jakości lodówki czy mikrofali różnicy między sklepami nie będzie, tylko w cenie (ale też raczej niewielkie, chyba, że jakieś outlety czy wyprzedaże).
  • Odpowiedz