Wpis z mikrobloga

@mango: 'ideologię' xD
kasę zachodniego swiata bierze, ale jego wartośći już nie xD
Jak typowy rusek co narzeka na zachód, ale jezeli ma tylko mozliwość to tam studiuje, rozbi zakupy wypoczywa
  • Odpowiedz
Powiedział im, że...


@mango: Jest źródło tej wypowiedzi poza tym obrazkiem? Pamiętam tę sprawę sprzed kilku miesięcy i piłkarz chyba się nie wypowiedział do dziś.
  • Odpowiedz
@mango: I bardzo #!$%@? dobrze powiedział, gdyby to było takie znomarlizowane te lgbt tak jak sami sobie tego życzą to by nie robili jakiś marszów równości xd daleko mi do homofoba ale #!$%@? fikolki jakie #!$%@? lgbtowcy to dramat, widzieliście jakiś marsz heteroseksualistkow którzy się ciesza ze swojej orientacji? Nie, bo każdy ma to w #!$%@? czy się identyfikujesz jako pies, gej, homo, hetero czy cokolwiek xD
  • Odpowiedz
@anonekxd: A czy heteroseksualiści muszą walczyć o równość małżeńską? Równie dobrze mogę powiedzieć, że gdyby osoby LGBT miały równe prawa na całym świecie to nie byłoby sensu robić marszów i może wtedy by ich nie było.
  • Odpowiedz
@Cinkito: nie muszą. Ideologia małżeństwa nic nie zmienia moim zdaniem, czy się jest hetero czy homoseksualny. Może też za dużo nie wiem na ten temat, ale jeśli para lesbjjek jest szczęśliwa to niech sobie będzie, jeśli para gejów jest szczęśliwa to chwała im za to i niech będzie, tylko z tego co widziałem to parady lgbt polegają na chodzeniu z sztucznymi #!$%@? na głowie i jakimiś innymi akcesoriami, oczywiście nie mówię
  • Odpowiedz
nie muszą. Ideologia małżeństwa nic nie zmienia moim zdaniem, czy się jest hetero czy homoseksualny. Może też za dużo nie wiem na ten temat, ale jeśli para lesbjjek jest szczęśliwa to niech sobie będzie, jeśli para gejów jest szczęśliwa to chwała im za to i niech będzie


@anonekxd: tylko Twoje podejście nie za bardzo ma tutaj znaczenie, bo ludzie śluby biorą i chcą brać i nie widzę powodu, dlaczego pary jednopłciowe
  • Odpowiedz
@Norbercikk: też bym mógł Ci naubliżać, zwyzywać Ciebie a dalej przejść na twoja rodzinę, dziewczynę, chłopaka czy psa, ale po co się unosisz? Wjeżdżasz w dyskusje na forum a trzecie twoje słowo to obraźliwe określenie mojej osoby, ja ogólnie mam to w #!$%@? stary, bo to nie ze mną jest tu coś nie tak. Teraz ty jako jak zakładam reprezentant LgbtxD pokazujesz swoją osobowość, jak lubisz skakać po wackach to sobie
  • Odpowiedz
@Cinkito: i tu się z Tobą zgodzę, nie powiedziałem że potocznie nazywani Prawaki czy jak wy na wykopie o tym mówicie są git ich tylko głaskać. Docelowo chodziło mi o to, że ja mam w #!$%@? kto jak żyje i kto z kim sypia, i gdyby takie podejście było u wielu osób byłoby lepiej :) w pozdro
  • Odpowiedz
i tu się z Tobą zgodzę, nie powiedziałem że potocznie nazywani Prawaki czy jak wy na wykopie o tym mówicie są git ich tylko głaskać. Docelowo chodziło mi o to, że ja mam w #!$%@? kto jak żyje i kto z kim sypia, i gdyby takie podejście było u wielu osób byłoby lepiej :) w pozdro


@anonekxd: no to jak masz to w piździe to co Cię interesuje, że ci ludzie
  • Odpowiedz