Wpis z mikrobloga

@ignore48: widzisz problem z ujawnieniem do poblicznego wiadomości wyników badań? Interesujące. Przecież kto jak kto ale podanie tych wyników przez inną stronę niż rządowa chyba zostawiło by pole do spekulacji, których chcemy uniknąć. Prawda?
@taka_sobie_jedna: Oooo i już nowa narracja - "chlorek rtęci to też sól". Nie wiem gdzie mówiłem coś o soli, chyba nigdzie. Mówiłem o tym, że w Odrze nie ma rtęci a ty mówiłeś, że jestem opłacany, bo tak mówię. I na czyje wyszło? Wyszło, że ty jesteś opłacany przez Niemcy, tak jak mówiłem od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorhak: chyba mocno potrzebujesz podbudować swoje ego. A wiec tak wg krążących obecnie informacji nie ma samej rtęci występującej jako pojedynczy związek chemiczny. Przyznaje ci racje. Mam nadzieje ze się lepiej poczułeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@taka_sobie_jedna: Nie potrzebuje podbudowywać sobie ego. Potrzebuje ci pokazać, że ty i inny łykopki jesteście bezmózgami, bo ty nie miałeś żadnych argumentów w dyskusji ze mną. Obrażałeś mnie i stwierdzałeś, że jestem opłacany. Zero, powtarzam zero merytoryki - tylko insynuacje więc teraz się zmierz z tym, że #!$%@?łeś farmazony jak 90% wykopków a ja miałem rację i żadne twoje fikołki tego nie zmienią kasztanie
@Dorhak: nie smuć się już ani nie unoś poza tym nie mów do mnie „miałeś” popatrz na mój nick. Smutno mi ze jesteś sflustrowany. Idź już ny, ny. Jak dłużej sobie pośpisz to na pewno już jutro lepiej się poczujesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@taka_sobie_jedna: Ależ jesteś odklejony. Nikt nie pytał i nikt nie prosił o jakieś gówno-skriny z twittera. Teraz lecisz na czarno, bo widzę, że szczekasz głośno ale nie wiesz po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)