Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z tymi frytkami to doyebał do pieca xD 3/4 oleju za mało, zalał potem zimnym olejem co doprowadzilo do nasiakniecia ziemniorow xddd Moze powinien zaczac od gotowania parówek? Tam pewnie też byśmy jakiś absurdalny problem ze zrobieniem zobaczyli xddd Gapa mowiac ze Prezes dobrze gotuje potwierdza po prostu fakt, ze sam nie ma smaku ;)
#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
@B12477 :
Moja opinia jest taka, że jego frytki owszem wyglądają źle i nierestauracyjnie, ale powiem wam, że są sporo smaczniejsze od tych polecanych przez 'ekspertów od fit frytek' frytek nienasiąknietych olejem, bo właśnie ten złowieszczy olej daje im smak.
Frytki nie nasiąkniete olejem są gorsze w smaku i mus je podawać z sosem.
Nie po to jem frytki by jeść zdrowo, jak już jem frytki, może 2-3 razy w miesiącu, chce
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: każdy może sobie w domu zrobić takie frytki, kambo-uniwersum nie jest do tego potrzebne. Fakt #!$%@?, zapowiedzi były bogate, nowi aktorzy, nowe akcje i afery, a dostajemy niewydymkę Srajle, Flapa z KohKongu i psa ulicznego... i czasem zawieje kurzem z pagody, no ale co sie dziwić jak lokalizacja jest z dupy. KROWY TAM DUPAMI MUCZĄ!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@B12477: powiem tak, jedna ręka to trudno cos zrobić do jedzenia - są statywy, ręce Srejle a ten pet w gębie, ręką z telefonem a druga się miesza frytki.
On ma w głowie 100k subow bo żadnych wniosków nie ma z tego jego kucharzenia tylko flex u dużego jutubera policzona szama czy cos takiego.
Ciekaw jestem czy on też potrafi #!$%@? zwykła kanapkę z serem, masłem, wędlina i pomidorem :)
  • Odpowiedz