Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Argumentów zero.


@Mega_Smieszek: za to "byłem za weselu i widziałem" to jest argument najwyżej wagi, wybitny.
Masz zerowe pojęcie na ten temat, tylko jakieś swoje dziwne wyobrażenia, a coś tam próbujesz udowadniać, sam nawet nie do końca wiedząc co. Tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToKontoNieIstnieje: No widziałem pary, gdzie chłop był malutki. To jest argument. A par takich z pięć było. No i co, na co zrzucisz teraz winę? xD Musisz być strasznie irytującym typem IRL skoro narzekasz jak mała dziewczynka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToKontoNieIstnieje: Tak, będę każdego z was sprawdzał i do każdego się odnosił xD O ile sytuacja nie wymaga leków, to beka z was "przegrywy". Możesz się nie zgadzać. Co nie oznacza, że to prawda. Chyba tylko w twoich oczach xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Już pomijając dowód anegdotyczny to najlepszym przykładem na to, że społeczeństwo wciąż uważa, iż niski facet posiadający partnerkę jest czymś dziwnym jest wysyp artykułów o tytułach w stylu: zalety związku z niższym partnerem i inne takie - nawet dzisiaj latał po Mikro link do artykułu o takim wydźwięku, że fajnie mieć niskiego faceta, bo można chodzić w jego ubraniach. Dlaczego uważam, że takie artykuły to doskonały przykład na to,
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: To nie o wzrost chodzi tylko o bycie #!$%@? i cringowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tego nie przyznają nigdy bo łatwiej zrzucić na urojone "coś na co nie mam wpływu" każdy z metra cięty
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold:
Aha czyli kobiety nie patrzą na wzrost, dlatego że ty nie patrzysz XD? Statystyki są jednoznaczne. Procent par w których facet jest wyzszy od baby jest o wiele wyzszy niz gdyby to było losowe(dokładnych danych nie pamietam)
  • Odpowiedz
to są nastolatki, którzy się nie mają znajomych i kierują się tinderem, a wiadomo że na takich apkach większe szanse ma jednak ktoś kto ma ładną mordę/zdjęcia i wzrost, ale w realnym życiu tak to nie wygląda wcale


@Saynighte @Mega_Smieszek : Mam niemal 38 lat i pamiętam że dla mało dynamicznych czyli nieśmiałych chłopaków było mocno nieciekawie przed erą tindera. Teraz to już szkoda gadać.

Właściwie wszystko sprowadza się do
  • Odpowiedz