Wpis z mikrobloga

Krotkie podsumowanie konfy, bo kazdy meczy:
-franio - odklejony oskarek, ktory sie jakal, oczy szklane, zadnych argumentow, mowienie komus czegos w 4 oczy uznaje za falsz i...nazwal Paramaxila rasista, bo zauwazyl, ze ta dupa jest innego koloru skory:D no i te szalencze ataki... zenada
-paramaxil - spoko, wiekszosc na luzie, a i intelektualnie poniewieral frania
-blizniaki - jakis nieudany eksperyment, ktos za nich powinien siedziec
-druga dwojka - nadal nie wiem kto to
-zabielski - ktory pucowal sie do wszystkiego, iq na poziomie klapka
-takefun- musi nagrac sextape albo cos na of, moze wtedy zwyrol poswieci mu wiecej czasu
-muranscy- czystym sk-synstwem jest pisanie sobie przemowien w tak waznych sprawach na konfe freak fightowa, ten jego jakze udany syn przez to chyba rzucil 2 kondomami i jednym szczurem, bo czasu zabraklo. Beka beką ale teraz mam nadzieje, ze te lyse paly dostana srogi #!$%@? i skonczy sie juz ta szopka. Chlop chyba nie uderzyl nawet tanculi, a nadal niektorzy zyja chyba ta akcja spod zabki
-reporter - nie trawie atencjusza. Jeszcze wczoraj nie posypywal glowy popiolem. Na dzisiaj zmienil taktyke, zeby nie drazyc - nuda
-tancula - rak - nuda, najlepsza opcja, niech sie bija we czworo i niech zerwie sie dach
-sarius - nuda
-zombie - nuda
-konop- zamiast wykorzystac cieple podchody zwyrola i powiedziec mu, ze nie on bedzie dyktowal tematy w tym sporze, ze dla niego jazda po druidzie byla czysta przyjemnoscia ale oskarka to przeroslo i nuda
-xayo- nuda - jak zwykle - moglby sie nerd chociaz opalic dla zmiany
-reszty nie chcialo mi sie juz nawet za bardzo sluchac. Dziewczyny sie przygotowywaly. Linkiewicz i sexmasterka tez.
Konczac, #podwyzkadlalipskiego, jesli jeszcze bardziej napsuje krwi zwyrolowi. Monotematyczny brudas, ktory sie tam nie nadaje. Niech idzie do hl, u boku odklejusa montany boston playera by sie odnalazl.
Dziękuje za brak uwagi. Pozdrawiam!

#famemma
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDgg: nie dostales odpowiedzi, a jednak odswiezales.( ͡° ͜ʖ ͡°) oj, to taka frajda po mefedronie? Cala noc bedziesz odswiezal z tej frajdy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDgg: o, przyznales, ze sie tlumaczyles. No bo bylo skucha zarzucanie komus konkretnego narkotyku. Jeszcze sprowadziles sobie swoja teze do swoich upodoban. Nie napisales, ze byl porobiony koka, tylko dziwnym trafrm zacytowales franie. Widzisz? Pewnie juz dawno w Luksemburgu jestes, a niepotrzebnie sie pienisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damianpietryk: chodzi o ta opowiesc Jacka, gdzie mowil, ze 3ech chlopa go napadlo pod zabka. Dwoch sam upierniczyl, a trzeci wpadl pod samochod( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli cos pokrecilem, to niech mnie ktos poprawi
  • Odpowiedz
@xDgg: ale spoko, to pokazuje jak udana jest twoja podroz i milo mi, ze chociaz ja moge urozmaicic ci ten czas. Nie zmienia to faktu, ze napisales: mefedronem. Potem napisales, ze to ogol srodkow psychoaktywnych. A marihuanen jest psychoaktywny? Ja sie nie znam. Twoja teoria kuleje jeszcze bardziej. Skoro kazdy narkotyk mozna sprowadzic do ukrytej mysli w mefedronie. Gdyby frania rzucila, ze byl porobiony domestosrm, to bys lazil i powtarzal,
  • Odpowiedz