Wpis z mikrobloga

@mambar: Zalezy ile masz typie lat. Jak wiecej niz 20/21 to juz sie zaczyna robic slisko. Jest to creepy i tyle jak 23 letni facet ma 15 letnia dupe. Przy 17/18 to juz nie nie jest az takie creepy. Ale generalnie zlota zasada : twoj wiek / 2 + 7 :D

Jak mialem po 15/16 lat to moje kolezanki mialy facetow po 23/24 lata generalnie teraz to strasznie creepy bylo jak
@Itslilianka: nie chce żadnej skrzywdzić. Traktował bym dobrze taką dziewczyne i na poważnie. Nie zostawiłbym jej już. Problem w tym, że ja 27 lat mam, ale wyglądam młodziej bo gdzieś na 23 lata a ona ma 15 lat. Jeśli ona nie miała ojca to jest szansa, że będzie chciała się spotykać że mną?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mambar: nie znam jej, ale na pewno będzie jej imponowało że jesteś dojrzały, samodzielny, opiekuńczy itd. możesz spróbować. Ale to zależy od tego czy będzie czuła miętę ^^ choć 16 nie brakuje dużo do zauroczenia. No i to dziecko jeszcze więc raczej nie polecam chyba że masz kryzys wieku średniego o chcesz sobie podbudować ego czy się dowartościować
@Itslilianka: "choć 16 nie brakuje dużo do zauroczenia." nie wiem o co ci chodzi w tym zdaniu. Ona niestety nie ma 16 lat tylko to jest 15 latka. Ja 12 lat starszy. Myślisz że jest szansa i czy ona może się w tym wieku naprawdę zakochać? Nie chodzi o żadne podbudowanie ego czy dowartosciowanie się. Ja na serio bym się z nią związał i zatroszczyl o nią. Oczywiście szanowalbtm jej młody
@kasirra: 8 lat w tym wieku to jest spora roznica w rozwoju, doswiadczeniu zyciowym czy sposobie myslenia. Zwyczajnie nie jest to juz norma by 15 latka sie spotykala za 23 latkiem :P Tzn nie jest to spolecznie akceptowalna norma i jest to conajmniej podejrzane
@kasirra: Jednak tu te 3-4 lata to jest taki max - 19 latek z 15 latka tez jest tak no na krawedzi. Zreszta popytaj w rodzinie czy uwazali by to za normalne czy goscia za jakiegos napelenca ktory wyrwal malolate ktora ma siano we lbie :P Sam mialem 20 lat jak moja miala 16. Jednak nie jest to 15 i 21 czy 23.

Ale no pozostawiam to samodzielnej ocenie bo inni