Wpis z mikrobloga

już są narzekania i przeróżne fikołki.


@dzangyl: Fikołki są tam, gdzie chcesz widzieć fikołki i praktyce je zobaczysz nawet, jeśli ich tam nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ot, betonowe spojrzenie i poglądy nie występują tylko po jednej ze stron
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: nie, w tym wypadku wyraźnie widać w komentarzach fikołki. Nie wiem o jakich stronach piszesz, ale tak, betonu nie przekona nawet jakby Prezydent Ukrainy na klęczkach do Warszawy przyszedł, bo nie o to chodzi by spór się skończył.
  • Odpowiedz
@dzangyl: Nawet znalazłem Twoje wypociny:
https://www.wykop.pl/link/6733409/comment/107711961/#comment-107711961

Swoją drogą, więcej tam jest komentarzy o tym, jak to zaraz będą jakieś inne komentarze, niż faktycznie ich było, betonowa incepcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, treść Twojego komentarza w zupełności spełnia normy bycia postem z farmy trolli - wymieniłeś szereg "problemów", których ani nie udowodniłeś ani nie pokazałeś przykładów ani nie wytłumaczyłeś, czy i dlaczego osoby piszące takie
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: nie chodzi o to jakich komentarzy jest więcej, a o to, że tak pojawiają się fikołki. Nic dziwnego że takich komentarzy jest mniejszość skoro to mniejszość użytkowników robi największy raban o Wołyń...

Dziwną definicję farmy trolli masz. Nie muszę niczego udowadniać, wymieniłem tylko kilka komentarzy które są w tym znalezisku. Co niby miałbym udowadniać? Że te wpisy tam są? Wystarczy przejrzeć. Tu nie chodzi o to kto ma rację,
  • Odpowiedz
nie chodzi o to jakich komentarzy jest więcej, a o to, że tak pojawiają się fikołki.


@dzangyl: Ale to Ty to twierdzisz. Poza tym chciałem te fikołki zobaczyć, ale żeby to zrobić musiałem przebić się przez ścianę postów, które o tych fikołkach pisały. Już samo to świadczy o tym, że tacy jak Ty będą je tam widzieli niezależnie od tego, czy faktycznie tam będą.

Nie muszę niczego udowadniać, wymieniłem tylko kilka komentarzy które są w tym
  • Odpowiedz
@Grooveer: tak, potępi czy będzie "wybaczamy i prosimy o wybaczenie"? Czy wyjdzie i powie " bandera to zbrodniarz, a każdy kto go pochwala to taki sam zbrodniarz" czy to będzie "nie można żyć przeszłością"
  • Odpowiedz
  • 3
@Grooveer Co mnie obchodzi, że potępi UPA za rzeź? Niech wywali na zbity pysk Andrzeja Młynarza za gloryfikowanie nazizmu ukraińskiego, niech potępi ludzi w samorządzie, którzy uchwalają rok UPA, niech potępi każde wsparcie i gloryfikowanue ruchu banderowskiego przez państwo, w tym samorząd.
  • Odpowiedz