Wpis z mikrobloga

#pgg #wegiel Mireczki możliwe że ojciec stał się ofiarą tych oszustów? Próbowałem zakupić ziemowit orzech dziś. Sprawdź węgiel podawał, że jeszcze jest i dostałem ten komunikat. To już drugi raz ale za pierwszym myślałem że po prostu nie zdążyłem. Mówiąc o oszustach, mówie o ludziach którzy dostarczali kiedyś tacie węgiel i kupili na niego węgiel ze zniżką.
norther - #pgg #wegiel Mireczki możliwe że ojciec stał się ofiarą tych oszustów? Prób...

źródło: comment_1657206806zkmRGtoDqawj5x7JaT3luI.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@norther: jeżeli to węgiel/ekogroszek luzem a ktoś wykradł dane i zrobił zamówienie to kierowca musiał w PGG pokazać zaswiadczenie na którym był jego nr pesel oraz nr rejestracyjny pojazdu. Jeżeli PGG zapisuje gdzieś te informacje z upoważnienia to nie powinno być problemu z namierzeniem kierowcy a potem złodziei.
  • Odpowiedz
@pieklorz @termometr: a nie ma możliwości że chodzi o adres zamieszkania? w sensie w sklepie mozna podac tylko numer domu, nie mogło być tak ze jakiś sąsiad już kupił i się limit wyczerpał na dany adres. Niestety to kamienica a nie ma możliwości podania numeru mieszkania.
  • Odpowiedz
@norther: @sSpoko: nie prawda. Węgiel kupujesz tylko i wyłącznie na deklarację CEEB. Jeżeli deklaracja jest na jeden budynek bez rozróżniania na numery mieszkań to można niestety dokonać tylko jednego zamówienia.
  • Odpowiedz