Wpis z mikrobloga

@RKS_Chuwdu: no i słusznie, nie ma co się zmuszać monsterkiem do kołchozu, z kołchozu się ucieka, a monsterek za którego płacisz swoim zdrowiem tylko daje ci iluzję, że jakoś tam da się wytrzymać. lepsza praca i zdrowsze żarcie dużo daje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: bo potem taka osoba siedzi na tagu przegryw i narzeka jak to ciezko w zyciu i wszystko wina zlego społeczeństwa. Jesli przy tak podstawowych decyzjach jak pierwszy posilek dnia wybierasz chyba najgorszą możliwą rzecz to się nie dziw ze wyglądasz i czujesz się jak gówno
  • Odpowiedz
a jak mieszkasz w polsce b i praca u janusza to szczyt co mozesz to dostac to juz taki madry bedziesz?


@RKS_Chuwdu: akurat dokładnie tak jest, mieszkałem w Polsce B i parę miesięcy temu kupiłem bilet za parę stów za granicę, do bagażu spakowałem laptopa, parę gaci na dupę i CV, takimi tanimi liniami jak Ryanair dolecisz sobie na spokojnie do wielu wielkich miast zachodniej Europy w cenie TRZYDZIESTU takich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atrax15: nie narzekam na brak kasy. Jem, jak jem z lenistwa i jestem tego świadom. @andrzejbambrzej: Wyglądałem i czułem jedząc też zdrowo. Nie narzekam jedynie na społeczeństwo, nie mówię, że świat jest zły i ja jestem pokrzywdzony. Nie uogólniaj proszę. Jestem świadom tego, że jem syfowo
@Atx0937: lenistwo panie kolego, nic więcej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AustralianV8: Jestem tego w pełni świadomy, ale nie będę tak jeść całe życie, nie jadam, tak zazwyczaj. Po prostu mając do pracy na 5 nie chce mi się gotować nic innego. Lenistwo, ot co.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVolR: Wiem, ale wolę taki dłuższy nie łamany. @TrzyGwiazdkiNaPagonie: E tam, ja się tym nie martwię. Trochę mnie tylko bawi to uogólnianie i mówienie, że narzekam na cały świat, społeczeństwo, brak kasy. Tak samo z gadaniem, że non stop jem zupki chińskie i pije drogie energole, a wypiłem jakiegoś pierwszy raz od kilku miesięcy xD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atx0937: idę umyć zęby, odbieram telefon z kołchozu. Ogólnie rzecz biorąc, to ogarniam parę rzeczy. Niestety nie wiedzieć czemu na okres wakacyjny wybrałem #!$%@?ą z możliwych mając inne opcje, lepsze. Popełniłem o tym wpis. Nie mam żalu o śmianie się. Bardziej bawi mnie, jak część ludzi spłyciła wszystko w komentarzach po przeczytaniu jednego wpisu. Nie jadam też tak każdego dnia, zwyczajnie ostatnio jem takie syfy częściej.
  • Odpowiedz