Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam jakis kryzys ostatnio i nie mam ochoty zupełnie na seks. To nie jest tak ze nie lubie, po prostu, jakos jestem ostatnio spięty, rozemocjonowany wszystkim co mnie otacza. W pracy jest ok ale nie tak dobrze jak rok temu, w związku coś nie gra ostatnio ale zwykle jest dobrze. Gdy dziewczyna pyta czemu nie chce uprawiac seksu to nie wiem co jej odpowiedzieć. Robimy to jakies 1-2 razy na tydzien ale ona chcialaby częściej. Dla mnie seks to celebracja zwiazku, miłości i szczescia i nie potrafię tego robic jeśli mój nastrój emocjonalny to ostatnio rollercoaster mimo ze moja jest super kobietą.
Czekam na wpisy bialorycerzy ktorzy zaczna pisać zebym nie marnował jej życia ale czekam tez na komentarze tych ktorzy przechodzili przez taki problem.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bad59f3bddc211f8dd0b50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sobie w głowie nie poukładasz to konar nie zapłonie...
Wypisz na liście rzeczy które masz na głowie i pracuj z naprawą tego. Możesz też próbować zwiększy libido poprzez sport... klasyczne idź pobiegaj to najlepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stres to najgorszy wróg erekcji, wiem to po sobie. Musisz z dziewczyną to przegadać, spróbujcie razem zidentyfikować co Cię tak naprawdę męczy i zacznijcie nad tym pracować. No chyba, że zawsze miałeś mniejsze libido - wtedy mogą pomóc zabawki.

A jeżeli Ci to nie odpowiada, może warto pomyśleć o rozstaniu, znalazłeś jedną, znajdziesz i drugą, z mniejszym popędem. Pamiętaj, że jeżeli kobieta nie będzie zaspokojona, mogą (nie muszą) ją
  • Odpowiedz