Wpis z mikrobloga

politycy konfederacji ukraińscy uchodźcy.

Politycy tej partii próbowali zaszczuć naród polski swoimi ksenofobicznymi bzdurami.


@ItsGrN: zgoda, ale pie4dolenie o tym, że ten gość to typowy katolik to jakiś żart. Nie jestem katolikiem, a wręcz antyklerykałem, ale technika którą stosujecie w wysrywach tego typu to klasyczny dowód anegdotyczny. W zasadzie w obu środowiskach - prawackim i lewackim jest ta technika stosowana i to pokazuje jak bardzo żałosny i głupi jest przeciętny wyborca.
  • Odpowiedz
Ile czasu będziecie grilować ten temat do pożygu?


@jjstok: w sumie to warto to wałkować w nieskończoność, bo jest to idealny przykład jak prawicowo-szurskie środowiska posługują się szczuciem i kłamstwem dla zbijania kapitału politycznego.
  • Odpowiedz
@nigologin: znam tłumaczenie i sam nie wiem co o tym myśleć. Mówił że takie newsy się pojawiały i on tylko na tej podstawie się wypowiedział. Więc jak coś winne są media niekompetentne i dlatego nie ma za co przepraszać.
Czli haos informacyjny krótko po zdarzeniu

Jakaś logika w tym jest
  • Odpowiedz
@kargulasty: No nie wiem. Z tego co pamietam to udostępnił fake newsa i z udawał na tym jakaś narracje. Imo powinien lepiej zweryfikować źródło, a jak wyszedł kwas to przeprosić. Konfederacja stawia na logikę tylko tam gdzie im pasuje, a jeśli nie to odpalają „gdyby bóg chciał to byłoby inaczej”.
  • Odpowiedz
@nigologin: z tego co pamiętam mówił że na początku była taka informacja we wszystkich źródłach dopiero później poszlo inne info.
Nie chce mi się tego weryfikować ale jeśli to prawda.. to sam nie wiem czy należy przepraszać skoro media (wcale nie jakieś podejrzane) podają tę samą nieprawidziwą informacje.

mam od 11:00
edit:
kargulasty - @nigologin: z tego co pamiętam mówił że na początku była taka informacja...
  • Odpowiedz
@kargulasty: Dzięki za link. Obejrzałem i co mogę zarzucić Bosakowi: nie podał jakie to media go oszukały, wiec nie wiem czy były poważne, czy to jakieś prawicowe gownomedia. Od razu tez zaczął atakować policję, że jej nie ufa, bo w takich sprawach już oszukiwała. Znów bez konkretnych przykładów.

Rozsiał fejka, zbudował na tym JEDNYM fałszywym zdarzeniu pasująca do jego światopoglądu narrację, a teraz odwraca kota ogonem. Co gorsza dla Polski, jego
  • Odpowiedz