Wpis z mikrobloga

Wiktoria jest moją ulubioną uczestniczką tej i nie tylko tej edycji.
Gdyby brała udział w "Żony Hollywood" albo" Żony Miami" też bym ją pewnie lubiła.

dziwię się, a wręcz jestem zawiedziona Panami, że nie zabiegają tam "stadnie" właśnie o jej względy.

powinni jej śpiewać sonety pod balkonem, grać dla niej na harfie, pyrofonie, lirze, mandolinie, cytrze i bałałajce
a już na pewno śpiewać cały czas "Sen o Viktorii" Ryśka Riedla

O Victorio moja Victorio
Dlaczego mam Cię tylko w snach
Wolności moja Ty Victorio
Opanuj w końcu cały świat

co z tymi facetami jest nie tak ja się pytam???

#hotelparadise
  • 23
@Rosalinea: z tego co pamiętam to jak Wika pojawiła się w programie to Jayowi wpadła w oko (pan lektor czy jakby wracając do hotelu kupili w sklepie płyn do demakijażu to by zmienił parę) - Wice też wpadł w oko (z trójki Jay-Michał-Kamil) ale wybrała Kamila bo nie chciała robić sobie problemu z dziewczynami:) tego nie ma w odcinkach czy na lajwach ale można wywnioskować że w dalszej części programu też
@kipman1: też to zauważyłam i dało się to wyczuć po wejściu Wiktorii. Uważam, że Jay i Wiktoria są jak stworzeni dla siebie i mogłaby być z nich niesamowicie pozytywna para na całe życie. Trochę mi żal, że ich losy się tak potoczyły i dwoje tak cudownych i wartościowych ludzi, mających okazję poznać się w tak cudownych okolicznościach na drugim końcu świata, nie mieli siebie zapisanych w gwiazdach .....czy jak to się
@kipman1: z punktu widzenia widza, ja też lubię tą parę czego tutaj nie ukrywam. Lubię na nich patrzeć zarówno na te dobre i kiepskie momenty ich relacji. Coś się dzieje, prawdziwego, nieudawanego i niewymuszonego. Mam to do siebie, że nie idealizuję niczego na siłę i wiem, że ta relacja będzie wymagała wiele pracy i pokonania krętych dróg. Życzę im jak najlepiej. Jestem jednak z tych "wygodnych", którzy jeśli tylko mogą to
@Rosalinea: no z krążkami to ogólnie lepiej uważać, też nie oglądam hokeja, ale to raczej przez kwestię łyżew i nigdy nie miałem bezpośredniego dostępu do Eurosportu więc nie było gdzie oglądać żeby wyrobic nawyk/zainteresowanie, chciałbym w ogóle psa mieć ale za długo pracuję i siedziałby cały czas sam, może kiedyś
@SciBearMonk: po psie gówna trzeba zbierać ….. tak tylko mimochodem piszę. Wiem, bo mam ()
Odczekaj do emerytury z tą decyzją…… a później się zastanów co wolisz? Psa… czy dom z basenem np w Apulii albo słonecznej Portugalii czy gdzie tam jeszcze tanio można na bogato żyć ¯\_(ツ)_/¯
Wiesz? Tak z dobroci serca podpowiadam na co odkładać …. Na karmę i weterynarza czy na basen w ogródku
@Rosalinea: no bardziej logiczne bylo by jakiś pasywny dochód i później z tego można coś wynajac gdzie się komu podoba, byle ciepło i plaża blisko i nie karali śmiercią za używki
Gwinea też ciekawa opcja
Ciekawe czy ciężko zbudować dom off grid z kamienia, ale taki do życia a nie szałas