Wpis z mikrobloga

#mobilnyinternet #tmobile

Chcialem zamowic sobie Tmobile internet 5G home office w malej miejscowosci. Mam zasieg 5G itd ale w salonie i na infolini powiedzieli mi ze nie ma mozliwosci technicznych (chyba ze wzgledu ze hitniety limit uzytkownikow na BTSie).

1. Moze jest wstanie ktos to zalatwic i tak ?:) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Jest tam zestaw nazwany 5G Box IDU ODU gdzie "antena" zewnetrzna jest modemem 5G z zasilaniem PoE i do domu idzie ethelnetowy kabel do routera wifi. Oczywiscie zestaw jest brandowany i nie da sie go dorwac w regularnej sprzedarzy poki co. Pytanie do os bardziej zorientowanych, moglby ktos podeslac podobny zestaw zeby moc korzystac na swojej karcie SIM bez umowy z operatorem ? Chodzi mi o to zeby mial podobne osiagi.

#starlink
3. Kupowal ktos ostatnio starlinka ? Jak dlugo czeka sie na dostarczenie i czy jest w sprzedarzy jak regularna usluga juz czy dalej bardziej jako "pilot".( Nie wiadomo kiedy i jak. )
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kararoshi: a T-Mobile ale bez 5G Ci nie wystarczy czy też nie ma możliwości założenia w Twojej lokalizacji? Mam pakiet 60/20 i w dzień przy obciążonej sieci jest realne 45/20 a wieczorem nawet 70/20.
  • Odpowiedz