Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak za gówniaka, kiedy rodzice dawali mi 5ziko na tace w kościele ja podmienialem szybko na 50gr wcześniej przygotowane w kieszeni, żeby tylko coś zadzwoniło jak wrzucam. I dzięki temu po 3 niedzielach miałem na nowe CD-Action xDDDD Proceder trwał chyba ze 2 lata aż mi się znudziła ta gazetka
  • 45
  • Odpowiedz
@Isra: W 2012 to spoko sianko, kupowałem za to w tamtych czasach chrupki, litrowego energetyka i jeszcze taką czekoladę z ryżem, pamiętam ten zestaw :D Ogólnie najlepsze czasy to właśnie 2010-2014, normalne czasy spokój, władza normalna ehh..
  • Odpowiedz
@Isra: W 2012 to spoko sianko, kupowałem za to w tamtych czasach chrupki, litrowego energetyka i jeszcze taką czekoladę z ryżem, pamiętam ten zestaw :D Ogólnie najlepsze czasy to właśnie 2010-2014, normalne czasy spokój, władza normalna ehh..


@pi3tk: Nie zgodzę się sam w tych latach dorabiałem sobie na studiach i płacili mi 4-7 zł/h super czasu. O czasach po studiach i problemach z znalezieniem pracy nie wspominam (zaznaczam kończyłem polibude)
  • Odpowiedz