Wpis z mikrobloga

sodastream terra recenzja po pierwszym użyciu
bardzo fajne, 5 naciśnięć i woda jak moja ulubiona Żywiec Zdrój, nie muszę chodzić ciągle po zgrzewki.

Dostałem nawet syrop pepsi ()

póki co polecam i zobaczę jak się sprawdzi w życiu codziennym.
swoją drogą paczką było chyba nieźle rzucane ( zdjęcie w kom )
M.....d - sodastream terra recenzja po pierwszym użyciu
bardzo fajne, 5 naciśnięć i w...

źródło: comment_16496883990G2PzIQHzRDRpqholNmtgz.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaceks653
@Miqood
Mi 1 butla starcza na około 40l czyli raz w miesiącu jeździłem nabijać. Na olx znalazłem gościa co za 15zl nabijał ale podniósł do 20zl to kupiłem butle dużą z gazem i sam nabijam ( ͡º ͜ʖ͡º) Te syropy niby oryginalne są imo obrzydliwe, mają tyle słodzików #!$%@? że głowa mała xD ja używam od herbapolu syropy, dobry skład i mało cukru
  • Odpowiedz
@Miqood za darmo to dobra cena ( ͡º ͜ʖ͡º) ja niestety kupiłem zestaw różnych syropów, mirinda, 7up i parę innych. Dopiero jak przyszły to się połapałem że wszędzie słodziki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Te syropy oryginalne to o dupę rozbić. Wszystkie na słodzikach przez co smak jest okropny. Najlepsze z nich to fanta i schwip schwap, ale do sklepowych napojów to i tak im daleko.
  • Odpowiedz
@Wololol: A jak z tymi napojami z wody niegazowanej? Nie smakuje to czasem jak wygazowany napój w stylu fanty/mirindy?
zamówiłem sobie paczke smaków owoce leśne, cytrusy i własną kompozycje z tych co wymieniłeś. Ale osobiście wolałbym rozrabiać to po porostu z wodą z kranu w jakimś dzbanuszku.
W każdym razie przetestuje, bo cenowo wychodzi naprawdę spoko, a ja na co dzień pije sobie te takie musujące tabletki witaminowe, co się
  • Odpowiedz