Wpis z mikrobloga

@milymirek: Pedolibek - człowiek o poglądach leseferystycznych (przynajmniej deklaratywnie) przywiązujący nadmierną wagę do hołubienia opinii publicznej przy wyrażaniu swoich myśli, a mimo przykładów z historii nowej twierdzi, że Korwin torpeduje inicjatywy ruchów wolnorynkowych. Często były korwinista.

Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@vrim: Aha ok, różnica od korwinizmu, że wystarczy stawiać większy akcent na PR. Ok.
Szczerze, myślałem że chodzi o bycie centrystą popierającym strajk kobiet, aborcję, LGBT w szkołach, pewien stopień rozdawnictwa itp., bo to raczej jakiś Szczotkowski był nazywany pedolibkiem.

Nadal bym tego terminu nie używał z twoją definicją ale rozumiem co macie na myśli.
  • Odpowiedz
Nadal bym tego terminu nie używał z twoją definicją ale rozumiem co macie na myśli.


@milymirek: wątpię że ktoś na poważnie używa słowa pedolibek do obecnej sytuacji, chodzi bardziej o pokazanie przywiązania do Korwina w tej sytuacji
  • Odpowiedz
Aha ok, różnica od korwinizmu, że wystarczy stawiać większy akcent na PR. Ok.


@milymirek: Pisząc o „hołubieniu opinii publicznej" miałem na myśli odrzucenie kontrrewolucyjnych zdań o kobietach, głupiej większości, dewiantach czy „zab... k... tych ludzi". Czyli wolnorynkowcy „umiarkowani światopodglądowo". I nawet gdyby poparcie wolnorynkowców miało być o rząd wielkości mniejsze, to bez takich kontrowersji. Ideowcy. XD

bycie centrystą popierającym strajk kobiet, aborcję, LGBT w szkołach, pewien stopień rozdawnictwa


@milymirek: Ale
  • Odpowiedz