Wpis z mikrobloga

Manipulacja nr 1
NAGŁÓWEK: Bosak wyjaśnia dlaczego Konfederacja głosowała za wyborem Święczkowskiego do TK

Tymczasem w nagraniu reporterka nie pyta o konfederację, tylko o to dlaczego on sam poparł jego kandydaturę.

Manipulacja nr 2
OPIS: Ponieważ Wyborcza i KOD go nie lubią i to właściwie główny powód xD dziekujemy konfabulacjo na bycie merytoryczną na wskroś

Tymczasem to nie jest główny powód. Główny powód to "Poniewaz prezentuje publiczne przekonania ktore sa mi bliskie" Reporterka wtedy dopytuje "Jakie". Wtedy odpowiada "Jest zwolennikiem polskiej suwerennosci, jest zwolennikiem wartosci konserwatywnych, jest agresywnie traktowany przez media takie jak gazeta wyborcza, przes srodowiska takie jak KOD."

Zgłoszenie oczywiście odrzucone.

Link do tej manipulacji
https://www.wykop.pl/link/6497189/bosak-wyjasnia-dlaczego-konfederacja-glosowala-za-wyborem-swieczkowskiego-do-tk/

DurzyPszypau - Manipulacja nr 1
NAGŁÓWEK: Bosak wyjaśnia dlaczego Konfederacja głoso...

źródło: comment_1644425357LX8XRBWJePJ3ytPub1feO0.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau:

Tymczasem w nagraniu reporterka nie pyta o konfederację, tylko o to dlaczego on sam poparł jego kandydaturę


A reszta to kiedy planuje podać powód? Bo coś długo im to
  • Odpowiedz
A reszta to kiedy planuje podać powód? Bo coś długo im to zajmuje.


@TenXen47: Nie wiem, nie interesuję się polityką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale obserwuj twittera gromoty, na pewno jako jeden z pierwszych to opisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Poniewaz prezentuje publiczne przekonania ktore sa mi bliskie"


@DurzyPszypau: bycie partyjnym funkcjonariuszem odpowiedzialnym za szpiegowanie opozycji i umarzanie niewygodnych dla władzy spraw, a w momencie jak się rypło i potrzebuje dłuższego immunitetu, to ucieka do TK, to przekonania które są mu bliskie? Ciekawe.
  • Odpowiedz