Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: Apple ich zgasiło i pokrzyżowało plany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy w tym roku to wprowadzą, czy może stwierdzą że nie mają ubytku abonentów którym nie będzie zależeć na HIFI i wystarczy 320kbps.
  • 0
@JohnyV3 no bardzo bym się ucieszył, Apple #!$%@?ło rynek generalnie i nawet Tidal się ugiął, Deezer jest za 30zł a Spotify miało mieć "konkurencyjną" cenę. Może nie wiedzą jak to ugryźć finansowo bo z jednej strony tyle użytkowników że żal w cenie dawać HIFI a z drugiej strony 30-40zł to ma konkurencja albo nawet za mniej. Myślę że jak do połowy roku albo max września nie wprowadza to już go raczej w
@MrPawlo112: Tidal sie ugiął bo nie miał chyba już za bardzo wyjścia, ani nie był darmowy, ani tani w opcji HIFI gdzie Deezer zawsze był tańszy, nie mówiąc już też o Apple'u gdy HIFI dali ot tak w normalnej cenie.
Swoją drogą sytuacja Deezera mnie ciekawi. Wydaje mi sie że nad nim pracuje najmniejsza grupa ludzi, strzelałbym że mają najmniej abonentów z tej czwórki, apka desktopowa najbardziej zabugowana ze wszystkich dostępnych