Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam mało czasu a musze się przed wami uzewnętrznić co się przed chwilą #!$%@?ło.

Oglądam Fame od pierwszej edycji. Od drugiej kupuje każde PPV. Jestem wiernym fanem a raczej byłem bo oglądając Fame 12 naszła mnie taka myśl ''Kasjo i Boxdil tak się kłócili, na walce się przytulają i uśmiechają do siebie, Kasjo go nie chce bić, przeprasza go, Boxdel mu oddaje pas. A co jeśli to jest ustawione?''

Zacząłem myśleć dalej i dostrzegać coraz więcej nieścisłości w tym co się działo na federacji. Pomyślałem że mam kompleks Don Kasjo ale przecież moje myśli dotyczą oszustw federacji a nie tylko Kasjo. Przejrzałem więc dokładnie całe swoje ciało bo myślałem że może mam gdzieś Wrzoda że widze te spiski ale nie. Przejrzałem moją skóre drugi raz bo może ugryzł mnie wampir z Wałcza i widze świat o którym wcześniej nie miałem pojęcia?? Ale wszystko gra. Wtedy mnie olśniło. A może nawiedził mnie Abodzo Dzidzia?

Od razu napisałem do kumpla który kiedyś mi opowiadał o pozytywnym Ozdóbce. Zaczęliśmy się wymieniać informacjami, wysyłał mi screeny z backstage i instastory zawodników np. jak Boxdel i Kasjo przekomarzają się przed walką, jak Godlewska z Eweloną dogadują jak się będą kłócić, wysłał mi rozmowe telefoniczną jak Polak i Bocian zgadują się na kopa. Pisaliśmy tak jakiś czas i w pewnym momencie on zamilkł. Nie odpisywał kilka minut. nagle zadzwonił telefon. Patrze a to mój kumpel. Odbieram i słysze taie coś:
Osoba 1: Wojtek musisz go zagadać żebyśmy mogli namierzyć gdzie jest jego telefon
Osoba 2: Cześć chłopie, chcesz usłyszeć anegdotke o waleniu niebieskim?

Rozłączyłem się od razu. Wiedziałem że wiedzą że ja wiem. Wiedziałem też że mają mojego kumpla. Spakowałem się szybko w celu opuszczenia mieszkania bo mieszkanie kumpla jest 15 minut ode mnie. Już miałem wychodzić kiedy usłyszałem szmer pod drzwiami. Wyjrzałem przez wizjer a tam Boxdel, Nikola Milanowicz i reszta ochrony Fame.
Boxdel: Otwierej te drzwi, slysze że tam jesteś
Ja: Co tu robicie?
Boxdel: Przyszliśmy do Ciebie wariacie
Ja: A czego ode mnie chcecie?
Boxdel: Kolejna ciekawostka po wbiciu progu 5 000 łapek. Otwieraj te drzwi bo Nikola zrobi z tym drzwiami yśśśś

Wiedziałem że mam kilka sekund. Szybko otworzyłem okno i schowałem się pod łóżko. Oni wbiegli w tym samym momencie. Boxdel wyjrzał przez okno, obrócił się do reszty chłopaków i krzyknął ''Nikola bierzcie chłopaków i gońcie go, ja zostane i skasuje dowody wiecie że szef nie lubi dymów''. Chłopaki wybiegli. Boxdel zaczął grzebać mi po pokoju, po chwili puścił Coco chanell i zaczął sobie tańczyć. Jak piosenka się skończyła to opuścił spodnie, zaczął kręcić śmigłem i mówić do siebie ''hehe masno fest''.

Widziałem że to moja chwila. Wyleciałem spod łóżka, sprzedałem mu solidne łokieto i uciekłem. telefon wyrzucam do morza żeby mnie nie znaleźli, zaszyje się gdzieś w jakiejś samotni. Konto będę usuwał żeby mieć pewność że wszelki ślad o mnie zaginie. Teraz najważniejsze: Wróce 1 stycznia pod nowym kontem i wyjawie wam reszte prawdy ale chce żebyście o mnie pamiętali i wypatrywali mnie. Pamiętajcie ABODZO DZIDZIA 20220101 1200
#famemma #boxdel #danielmagical #dzidzia #abodzo #indygo #highleague
#famemma
  • Odpowiedz