Wpis z mikrobloga

Kupiłem google. Okazało się jednak że posiadam tunigry x9 a nie FlySky są chyba praktycznie takie same oprócz protokołu. Zastanawiam się czy nie zainwestować w używanego Taranis qx7, zamiast dokupywać moduł do tgy x9. Tu jest moje pytanie dlaczego w Polsce nowe radio można kupić za około tysiąc złotych a TUTAJ za 400. Gdzieś czytałem że jakiś wykopowicz chciał sprzedać takie radio.
#fpv
  • 7
  • Odpowiedz
@piant: Z czym masz problem?
Mozesz albo zainstalować soft i robić to przez kartę dźwiękową, albo kupić dongla USB który powinien mieć sterownik i wystawiać się jako joystick.
Mam taką aparaturę, mam takiego dongla z ali za chyba 5 usd (nie podam linka bo on ma też "dodatkowe funkcje związane z płatnymi symulatorami") i działa to jak złoto.

Jesli lubisz tą aparaturę - kup moduł elr i używaj w dronach
  • Odpowiedz
@wbielak: Korzystam z karty dźwiękowej i nie wiem dlaczego osie w PC działają od zera do 80proc. Wydaje mi się że lepiej zainwestować 300 zł w używanego jumpera t lite, zamiast 300 na modół do radia.
  • Odpowiedz
@piant: jesteś pewny ze radio wysyła 100%?
Jeśli chcesz nowe radio - kup nowe radio ;)
Jumpera t lite to za 350 kupisz nowego. Pytanie czy warto ale to już inna sprawa. pomacaj - każdy lubi co innego. Ja niestety mam awersję do tych gamepadowych aparatur i nie lubię trzymać w rękach czegoś co przypomina w dotyku apkę od drona z lidla.
Sprawa potwornie indywidualna.

Ale tak calkiem no offence.
  • Odpowiedz
@wbielak: Dokładnie nie spodoba mi się sprzedam. W jumperze podoba mi się że to multiprotkół, a przyszłościowo modół mogę dodać tu lub tu ;D
  • Odpowiedz