Wpis z mikrobloga

15.11.2021

Dzień dobry państwu, Mateusz Borek, to jest specjalne wydanie programu "Dzień meczowy". Panowie [rozgląda się po kolegach w studiu], dziś przed nami mecz ważny, spotkanie niezwykle istotne z Węgrami, z naszymi bratankami. Mówi się, że "Polak - Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki" [uśmiecha się pod nosem], ale sądzę, że dziś na murawie w Warszawie nie będzie mowy o przyjaźni. To będzie batalia. To będzie bitwa. Co prawda mamy już zagwarantowane miejsce w barażach, ale my musimy ten mecz wygrać. My musimy budować morale. My musimy wzbudzać w naszych reprezentantach nieustające pragnienie zwycięstwa. Panowie, tylko tak przygotujemy ich mentalnie [wskazuje palcem na skroń] na nadchodzące baraże. Ale co istotniejsze, my dziś zagramy bez naszych filarów. Bez naszego kapitana, bez naszego wodza, bez najlepszego napastnika i zawodnika świata, Roberta Lewandowskiego. Panowie, to dla naszej drużyny spore osłabienie, to dla nas ogromny cios, ale my mamy w składzie Piątka, my mamy Milika, my mamy Karola Świderskiego [wymienia na bezdechu]. Ja sądzę, ja jestem przekonany, że to paradoksalnie w dłuższej perspektywie wyjdzie nam na dobre, że przetestujemy inne, alternatywne rozwiązania. Ale jeszcze chwileczkę wspomnę o drużynie naszych dzisiejszych rywali. Ja wykonałem wczoraj kilka telefonów, w tym do zaprzyjaźnionych dziennikarzy sportowych z kraju rządzonego przez Wiktora Orbana. Skonsultowałem się też z człowiekiem niezwykle szanowanym w UEFA, byłym prezesie PZPN [No, no, no... wystarczy eee Zbigniew Boniek...], czyli Michałem Listkiewiczem [Ale zaraz, chwileczkę... Co eee Listkiewicz? Tak to my eee nie będziemy rozmawiać]. Panowie, poza Szoboszlaiem za największy węgierski talent wychodzi wysunięty napastnik Mattias #!$%@? [chwyta Smokowskiego za dłoń]. Ja wam panowie powiem, że ja kilka lat temu oglądałem jego treningi w budapesztańskiej Puskas Akadamy, kiedy to podczas letniego wyjazdu spędzałem owocny czas z kilkoma Węgierkami [uśmiecha się pod nosem]. Co mówisz Michał? Że widzowie na czacie piszą, że jedyne Węgierki, które dotykałem to śliwki? I że nagi #!$%@? to był co najwyżej w Tajlandii? Napisz im tam, że pomylili odwagę z odważnikiem.

1. LIGA
18:00 Miedź Legnica - Górnik Polkowice (Polsat Box)

KWALIFIKACJE MŚ - EUROPA

Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:00 (TVP Sport) i 20:20 (TVP 1)
20:45 POLSKA - WĘGRY (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1)
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (TVP); Maciej Iwański, Marcin Ryszka (sport.tvp.pl)

20:45 Albania - Andora (Polsat Sport News)
20:45 San Marino - Anglia (Polsat Sport Premium 2)
20:45 Szkocja - Dania (Polsat Sport Premium 3)
20:45 Irlandia Płn. - Włochy (Polsat Sport Premium 4)
20:45 Szwajcaria - Bułgaria (Polsat Sport Premium 5)


KWALIFIKACJE MŚ - AFRYKA
Transmisje na Viaplay

14:00 Kenia - Rwanda
14:00 Namibia - Togo

17:00 Gwinea-Bisseau - Sudan
17:00 Niger - Dżibuti

///MAGAZYNY///
10:00 Moc futbolu (Kanał Sportowy)
18:15 Mecz dnia (Kanał Sportowy/TVP Sport)
21:00 Eleven F1 (Eleven 1, 4K)
22:40 Hejtpark po meczu Polska - Węgry (Kanał Sportowy)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:30 Skróty kwal. MŚ (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)
23:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA FUTBOLEM///

SNOOKER
CHAMPIONS OF CHAMPIONS
Transmisje od 13:45 i 19:45 (Viaplay) oraz 14:00 (TVP Sport) i 20:00 (sport.tvp.pl)

DART
20:00 Grand Slam of Darts (sport.tvp.pl)
- ok. 22:40 K. RATAJSKI - N. Rafferty

TENIS
TURNIEJ ATP FINALS W TURYNIE
Transmisje od 11:30 (Polsat Sport) i 18:30 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ WTA FINALS W GUADALAJARZE
Transmisje od 21:00 (Canal+ Sport)
- ok. 21:00 I. ŚWIĄTEK - G. Badosa

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
17:30 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (Polsat Sport)

SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Joker Świecie - Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport)

HOKEJ
NHL
Transmisje na Viaplay

01:00 (pon/wt) Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings
01:00 (pon/wt) Tampa Bay Lightning - NY Islanders

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
a.....1 - 15.11.2021

Dzień dobry państwu, Mateusz Borek, to jest specjalne wydanie...

źródło: comment_1636962757OrGTpK67amKOukdLvvanM9.jpg

Pobierz

Wynik meczu Polska - Węgry

  • Wygra Polska 60.0% (517)
  • Remis 19.9% (171)
  • Wygrają Węgry 20.1% (173)

Oddanych głosów: 861

  • 54
  • Odpowiedz