Wpis z mikrobloga

to po srodku to co to jest?


@r4do5: Chodzi Ci o "czopka" (taka nazwa sie przyjela w robocie) czyli to pomiedzy pomaranczowa a biala?

Jakies (ponoc) indyjskie cos na bazie ziol bez tytoniu. Niby lecznicze i jest napisane ze brac max 3x dziennie. Ja po zadnej tabace nie kicham - oprocz tego :D. Po tym jakies 30-40x pod rzad. zawsze. Znam tylko 2 osoby ktore po niej nie kichnely :P

Ile
@gorzki99: ja kupilem jedna paczke chapman-a 10 lat temu i mi jeszcze zostalo, wyjatkowo mi nie podchodzi chapman. Teraz ratuje mi zycie, bo dopadla mnie okropna infekcja, jakbym zapalil papierosa to chyba wysralbym pluca.
ja kupilem jedna paczke chapman-a 10 lat temu i mi jeszcze zostalo, wyjatkowo mi nie podchodzi chapman. Teraz ratuje mi zycie, bo dopadla mnie okropna infekcja, jakbym zapalil papierosa to chyba wysralbym pluca.


@r4do5: Nie, nie, nie :P Zadnych wynalazkow :P. Kilka razy chcielismy wyprobowac "cos nowego" i za kazdym razem syf nie z tej ziemi.

Te co widzisz na fotce to sprawdzone i dobre. Jest jeszcze kilka sprawdzonych ktorych na
@gorzki99: Dla mnie chapman jest zbyt drobno zmielony i przez to okrutnie ścieka na gardło. A snusu próbowałeś, jeśli tak to co o nim sądzisz?

Jakie jeszcze tabaki polecasz i gdzie najlepiej kupować, jak wykończe to co mam to może coś kupię.
A snusu próbowałeś, jeśli tak to co o nim sądzisz?


@r4do5: O to szwedzkie cos pod jezyk Ci chodzi? (mialem z tym kontakt w szewcji daltego nazywam to szewdzkie :P)
Mialem okazje ale sie nie skusilem. Kumple ktorzy sie skusili delikatnie mowiac "nie polecaja" :P

Jakie jeszcze tabaki polecasz i gdzie najlepiej kupować, jak wykończe to co mam to może coś kupię.


@r4do5: Kazddmu spasuje cos innego.

Medicated no99 jest
to szwedzkie cos pod jezyk Ci chodzi?


@gorzki99: tak, pod wargę. Dla mnie to jest za mocne i po kilku minutach smak jest niedoniesienia, chociaz przez te pierwsze kilka minut nawet fajnie smakuje.

Mięty chyba nie, teraz mam miętową i wolałbym coś innego.