Wpis z mikrobloga

Mirki, moja kolekcja tabak wynosi obecnie 34 sztuk, ale w żadnym sklepie obok, ani w żadnej lokalnej trafice nie ma już tabak, których bym nie posiadał już(poza paroma, których nie chce narazie). Dlatego ważne pytanie: skąd mam wziąć tabaki na powiększenie kolekcji? Chociażby tutaj u mnie we Wrocławiu...

#wykopsnuffersclub #tabaka #wroclaw
superpl1 - Mirki, moja kolekcja tabak wynosi obecnie 34 sztuk, ale w żadnym sklepie o...

źródło: comment_1634490281DEO3zVceMFgAzPMd618WzS.jpg

Pobierz
  • 19
@PochinkiParty: sklepy internetowe wymagają NIPu przy zamówieniu, bo według prawa nie można sprzedawać wyrobów tytoniowych przez internet osobom fizycznym (jak nie podawałem to anulowywali zamówienie). A jak się importuje zza granicy to zarówno w UE jak i poza zdalnie zamawiać nie można osobom fizycznym, bo jak kontrola złapie to leci grzywna, za to można pojechać i ze sobą przewieść przez granicę legalnie....
  • 0
@EmperorOfEmpire vikingi mają mocna konsystencję, nieco się wręcz lepią, niektóre mają mocniejszy, gorzkawy smak jak thor's hammer, za to viking's spear jest obłędny pod względem smaku zielonej mięty która zwiastuje mocne uderzenie tuż po chwili. Są dosyć mocne i mają w sobie dosyć sporo nikotyny.
@Rozbrykany_Kucyk: czasami raz dziennie, czasami raz na tydzien, samemu tylko dla relaksu niczym whisky przy kominku, najczesciej ze znajomymi. Nie jestem uzależniony, nie mam problemów z nosem bo jakoś tak się nauczyłem dawkować.