Wpis z mikrobloga

Od momentu kupna XSX lecę po raz pierwszy z całą serią Halo i Gears. Na dzien dzisiejszy mam za sobą Gearsy 1,2,3 i Judgment oraz Halo 1, 2 i 3 w trakcie.
Chciałem napisać, że Halo zestarzało się gorzej niż GoW, ale wtedy przypomniałem sobie, że przecież pierwsza część przygód Marcusa wyszła wtedy co Master Chief 3.
Niemniej, uważam, że Gearsy nie zestarzały się praktycznie wcale. Bez krzywienia się można w to grać jak w nowe produkcje. Gameplay wciąż jest mega płynny i odpowiednio dynamiczny.
Trylogia Halo na rok 2021 jest już niestety drewniana. Jedynkę trochę odpicowano, dwójce dali wszystkie cutscenki zdobione od nowa, ale trójka powędrowała do Kolekcji Chiefa chyba w niezbyt zmienionej formie, więc moim zdaniem pod względem prezentacji z całej trylogii dziś wypada najmniej korzystanie, ale to wciąż dobra gierka.
#xboxseriesx #xboxone #xbox #gamepass #gearsofwar #halo
kaczek93 - Od momentu kupna XSX lecę po raz pierwszy z całą serią Halo i Gears. Na dz...

źródło: comment_1634477811qRD1E0twcBU3uenFxJTEDD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: ja bym powiedział że właśnie Halo poza grafiką nie zestarzalo się najgorzej - sam ostatnio przechodziłem sobie jedynkę. Gearsy już trochę gorzej bo jedynka owszem ma remake ale dwójka nadal w niskiej rozdzielczości i 30fps, nie mniej jednak to moja ulubiona seria shooterów - coop dla dwóch osób na jednej konsolce jest w pyte (w Halo z resztą też)
  • Odpowiedz
@Zales360: Nie no, jedynka z trzema lokacjami na krzyż i momentami, gdy 2-3h idziemy przez takie same pomieszczenia, to już skamielina. To że Gearsy działają w 30fps trochę razi wyłącznie na początku, zwłaszcza po przesiadce z jakiegoś szybszego tytułu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: no dokładnie, dopracowane 30fps jest lepsze niż 60 ale na pałe, tylko tak jak mówisz - kiedy przesiadasz się z 60 to trochę kłuje w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz