Wpis z mikrobloga

Słów kilka o naczelnej karynie wszystkich edycji

Zdaje się, że dla Ohy już nie pozostało nic innego jak użalanie się nad sobą do innych, skoro jej pełne desperacji kroki pt "zostawcie dla mnie nowego chłopaka" i namawianie wszystkich wkoło, żeby ją wybrali nie działają. No, cóż, jak się zachowuje jak rasowa karyna, momentami nawet jak wieśniara, bez taktu i rzuca #!$%@? na lewo i prawo to całkiem logiczne, że żaden z typów się nią nie zainteresował ani nawet nie polubił na tyle, by uratować ją po kumpelsku kosztem kogoś innego. Wiadomo, że w takiej sytuacji żaden z nich nie poświęci ładniejszej/bardziej atrakcyjnej dziewczyny, z którą nota bene jakoś tam się dogaduje od dłuższego czasu. Z kolei laski, mimo że się z nią niby trzymają niczego nie zainicjowały, bo właściwie to jest im wszystko jedno czy taka Oha tam będzie czy nie, bo poza przyklaskiwaniem im w temacie #!$%@? Wiktorii tak naprawdę niczego więcej tam nie pokazała. Poza tym laska się zachowuje jakby doskonale wiedziała wszystko, co działo się od samego początku, chociaż prawda jest taka, że osądza Wiki TYLKO na podstawie tego, co usłyszała od innych, a gada z takim pewnikiem jakby weszła do hotelu przed nią i wsio widziała i słyszała. Jakieś takie poczucie z niej emanuje jakby uważała, że powinna zostać, bo jej się należy bardziej niż Wice. Panoszy się jak jasny #!$%@?, tymczasem prawda jest taka, że do grupy ją przyjęto, bo laski nie widziały w niej żadnego zagrożenia. Dlaczego nikt nie reagował na jej próby utrzymania się, nikt nie wyszedł z inicjatywą, żeby jej coś ogarnąć, oprócz momentu jak Przemek wymuszał szantażem emocjonalnym na Miłoszu 'TU I TERAZ DEKLARACJA" XD Sama sobie podsumowała, ale wniosku nie wyniosła niestety xD Sama powiedziała: "#!$%@? mnie, że nikogo nie obchodzi, że zaraz dopadnę", a Launo, do której to skierowała nawet tego nie skomentowała, lol TO CHYBA O CZYMŚ ŚWIADCZY ?????? XD Mam nadzieję, że to ona usłyszy jutro sławne "masz 15 minut". A Vanessa niech tam porządek zrobi, czekam na reakcje klaunicy na jej wejście, to pewnie będzie zacne XD

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz