Wpis z mikrobloga

@Norbert_Gierczak

Na początku stawiałem rewanż z Parke (dalej liczę na to) ale on chyba na walkę na EFM
Walka z Szpilką, ale czy by doszli do porozumienia z Arturem?
Bombardier, ale on też chyba jakoś ma walkę gdzieś.

Obstawiałbym kogoś kto już walczył w Fame (może Popek i walka w boksie?) albo ten ziomek Parka
Na pewno nie będzie to ktoś trudny, Kasjusz nie może przegrać drugi raz z rzędu bo Fame
@Legit_Info_12: ale hipokryto nie zarzucaj mi tego ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem jezeli sam tego nie umiesz, a to ze rywal wypadl to wiem od jednej osoby ktora wspolpracowala z fame mma wiec nie podskakuj synek bo nic nie wiesz
@Aa111123: po 1, nie używaj moich tekstów, jeszcze daleko ci synu do idola, po 2 pisałem, że mimo to, że mu rywal wypadł to i tak zawalczy bo ma nowego rywala, po 3 ta osoba która Ci napisała, która współpracowała z fame to twójstary przebrany za Lipskiego bajkopisarzu, teraz idź pokaż tą wiadomość mamusi, niech Ci wytłumaczy, żebym kolejny raz C nie musiał tłumaczyć :*
@Legit_Info_12: po 1 to nie uzywaj moich tekstow a po 2 to pisalem od dawna ze kasjo walczy na 11 a po 3 osoba o ktorej mowiles ze daje ci info to twójstary przebrany za Lipskiego bajkopisarzu, teraz idź pokaż tą wiadomość mamusi, niech Ci wytłumaczy, żebym kolejny raz C nie musiał tłumaczyć :*