Wpis z mikrobloga

Cześć Wykop! Jest nowy film #kolemsietoczy :) Dzisiaj wraz z Martą zabieramy Was w kilka naprawdę widokowych i zapierających dech w piersiach miejsc. Byłem w Słowenii dawno temu rowerem i pamiętam tylko, że dała mi mocno popalić na podjazdach. Tym razem dała również mocno popalić, ale swoim pięknem (no i trochę też podejściami w górach). Zerknijcie do popołudniowej kawy, mocno się staraliśmy z tym filmem :)

Z góry dzięki za wykopy: Słowenia - niedoceniane piękno. Alpy Kamnickie i zawał serca.
czarek69 - Cześć Wykop! Jest nowy film #kolemsietoczy :) Dzisiaj wraz z Martą zabiera...

źródło: comment_1628088830GTUMWtz2r0MAJW74UfJp3B.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Jaciej: Bled jest przereklamowany. Wszystko pod turystów, trochę to psuje urok tego miejsca. Proponuję wybrać się kawałek dalej nad jezioro Bohnij - tam jest już totalnie odmienna atmosfera. O wieeele mniej ludzi, piękne widoki. W zeszłym tygodniu wróciłem z miejscowości Ukanc - polecam!
  • Odpowiedz
  • 1
@khad nad Bledem byliśmy przejazdem tylko, nawet nocki nie mieliśmy, więc w temacie atmosfery na miejscu nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Nie byliśmy w samym mieście, tylko zatrzymaliśmy się na dłuższą chwilę na plaży. Skorzystamy z polecenia następnym razem, zamierzamy spędzić więcej czasu w okolicy, więc Bohnij też się znajdzie na liście :) dzięki
  • Odpowiedz
  • 0
@zapoznalem Bled w porównaniu z innymi miejscami w regionie jest zwyczajnie słaby. Może w tym roku tłumów bie ma, ale to jest miejscowość, w której można spędzić góra 1 dzień.
  • Odpowiedz