Wpis z mikrobloga

Siemka…mam takie pytanko, chciałbym kupić jakąś rakietę do tenisa. W przedziale od 200 do No 250 zł.
Co polecacie na taka rakiete pierwsza?
#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alhakeem: przecież rakiete można dociążyć zawsze tak samo jak można pogrubić rączkę @Anger96 też nie dawno kupowałem pierwszą rakietę i przeorałem trochę internetu na ten temat i moge powiedzieć, że bardzo opłaca się używane rakiety bo tracą dość mocno na wartości i w tej cenie lekko powinneś wyrwać już rakietę grafitową, tylko troszkę więcej czasu trzeba poświęć na poszukiwania no bo musi być w dobrym stanie czasem nawet zdarza
  • Odpowiedz
@tehix: Zwykle dociążasz rakietę, aby zmienić jej fabryczny balans pod swój styl gry. Tutaj masz dobrze wyważone, uniwersalne rakiety dla początkujących na 2-3 lata gry. Cena też jest rozsądna jak za kompozyty grafitowe.

Co do używanego sprzętu tenisowego to mam mieszane uczucia. Z jednej strony masz specjalistyczne sklepy sportowe ze swoimi outletami i tam możesz sobie bezpiecznie kupić rakietę. Branie sprzętu przez internet to loteria, bo na zdjęciach nie dostrzeżesz
  • Odpowiedz