Wpis z mikrobloga

Z innej beczki taka rozkmina mnie naszła… pamiętam jak w 2010 roku firma nike wypuściła specjalne wzory obuwia na mundial (takie z pomarańczową piętą). W 2014 również na mundial marka adidas wypuściła obuwie z wzorkiem takiej czarno-białej szachownicy i pomarańczowych 3 paskach… W 2018 natomiast już nie kojarzę takiej akcji ze stron tych dwóch czołowych marek (chyba, że coś przeoczyłem). Ciekawe czy za rok na mundial producenci nas zaskoczą jakąś dedykowaną kolekcją… wiadome, piłkarze dzięki nowym wzorom nie dostaną dodatkowych punktów do statystyk natomiast miało to swój urok i miło wspominam te czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 3
@dolan03: dokładnie tak! Zgadzam się z Tobą. Buty z tamtego okresu (a nawet lata wstecz) były unikalne, każdy model miał odpowiadać różnym preferencjom piłkarzy, mercuriale zawsze się kojarzyły z lekkością i przyspieszeniem, total 90 - celność i precyzja itd, itp. Każdy na podwórku miał swój model i każdy bronił cech własnego buta (bez względu na umiejętności). Były to magiczne czasy (wiem, brzmię jak typowy janusz). Teraz każdy but prawie identyczny, zapewne