Wpis z mikrobloga

ostatnio przechodziłem obok biura podróży, spojrzałem na oferty turystyczne i stwierdzam że podróżowanie to ultracope co do tego że urodziło się w polsce, kraju wiecznego weltschmerzu.

p0lska to nie jest kraj dla słabych.

#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: u mnie w rodzinie na wsi to jak Powiesz, że jechałbyś na wakacje w ogóle to cie uznają za lenia i złodzieja i nieroba, bo przecież oni nigdy nie byli dalej jak za gminą i po co to jeździć, a zwiedzać też nie musisz w książce se Popatrzysz. W domu byś lepiej coś porobił, za gramanico to drogo i do ludzi szczelajo. Samolotem to już krzyki, że jakby człowiek miał
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: lubię Twoje rozkminy, choć czasami ich zupełnie nie rozumiem. Ze mnie żaden podróżnik, wolę włóczęgę pieszą u siebie, ale czasami fajnie się wyrwać ze swojego #!$%@?łka na moment. Często wsiadam w busa i jadę do pobliskiej wsi, jednej, drugiej, nawet na kilka godzin.
Tak, samemu. Wartościowy może być sam fakt przemieszczania się, gdzie punkt docelowy nie jest żadnym celem. Ten moment gdy pociąg wjeżdża na peron, zostawiasz coś za sobą,
  • Odpowiedz