Wpis z mikrobloga

Mircy co myslicie o zamianie mojego pachnącego nowocia Macbooka Air M1 8Gb ram, najbiedniejsza opcja nowka za 4999zl za tego Lenovo Legion Y540-15IRH i7 9750 / 32GB RAM / 1TB SSD / RTX 2060? Ten procek nie jest troche za stary?

Ogunie dziwna sytuacja co ale jednak kupilem do programoiwanie, jak podlacze monitor 34" szeroki 4k do tego macbooka to zaczyna sie #!$%@? nieciekawie robic xD wiec od miesiaca lapek lezy na komodzie nieuzywany praktynie a ja siedze na swojej 10 letniej stacjonarce bo jednak jakos tak tu gierki tu windows nie wiem. duzo bylbym w dupe ogunie?

https://www.olx.pl/d/oferta/lenovo-legion-y540-15irh-i7-9750-32gb-ram-1tb-ssd-rtx-2060-CID99-IDJFDg7.html

#komputery #laptopy #macbook #osx #pcmasterrace
o.....k - Mircy co myslicie o zamianie mojego pachnącego nowocia Macbooka Air M1 8Gb ...

źródło: comment_1621702682B7NQdp5VIMiYVQkQIk1To5.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@ks2m: mordo poratuj zamienialbys sie? bez sensu ze ten piekny macbook lezy i se marnuje a dodatkowo legion wg mnie jest jedynym akceptowalnym za te cene laptopem wzgledem designu i klawiatiury
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: Wiem że M1 ma problemy z wieloma ekranami ale to dalej dziwne. Mój MBP 2015 nie ma problemu z 4K. Ale też zgadzam się z innymi że do twoich zastosowań to przydało by się dokoksować Aira do tych 16 GB RAM albo brać MBP.
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: przeca to komputerek do facebooka i szpanowania logiem w drogich kawiarniach jak pandemia się skończy. Załóż dopasowane rurki i ciasną koszulkę, podobno wtedy działa lepiej ;)

Może dasz radę opylić go trochę poniżej ceny sklepowej kolejnemu takiemu pasjonatowi. Podobno Makbuki zyskują na wartości w czasie bo co model to mniej portów i klawiszy na klawiaturze i pasjonaci siedzą na starych 'vintage'.
  • Odpowiedz