Wpis z mikrobloga

Chcialem sie was zapytac czy przydarzylo wam sie to samo. Otworzylem nowa paczke zielonych glo i nagle podczas palenia czuje mega spalenizne. Biore kolejna sztuke i to samo tylko czasem szybciej a czasem wolniej czuc ta spalenizne. Myslalem ze moze sa jakiws resztki po wkladach w urzadzeniu to rozpakowalem nowe urzadzebie bo posiadam zapasowe i jednak jest to samo.! Przerobilem kilkanascie paczek ale ta chyba jest jakas felerna i do kosza, ale moim zdaniem nie powinna miec miejsca taka sytuacja..
#glo
  • 7
  • Odpowiedz
@Gromakon: dokladnie, na poczatku zauwazylem ze niektore paczki mialy bardziej slodki ustnik a niektore znikomo. Ale z ta spalenizna to juz lipa totalna bo cala paczka laduje w koszu..
  • Odpowiedz
@mierdan: aktualozacja : kupilem 10 paczek w zabce i jedna paczka tqk jak pisalem ciagle smierdzi spalenizna gdzies w polowie palenia. To wzialem nastepna i to samo, kolejna i to samo.. Wzialem sprobowalem te co kupilem w esmoking world i sa normalne, wiec nie wiem o co chodzi. Czy ta seria w zabce akurat jakis bubel? Chyba zglosze to do glo bo porazka..
  • Odpowiedz
@mierdan: Coś w tym jest bo jedną paczke otworzyłem zielonych i normalnie sobie palę aż nagle coś tak pykneło i zaczeło spalenizną dawać że szok a następne wkłady normalnie
  • Odpowiedz
@mierdan: cala seria kuoionych w zabce w polowie palenia czuc orkopna spalenizne.. Nawet jedna paczka jagodowych i to samo. A mam 2 paczki z esmoking world i normalnie sie pali tak jak wczesniej. Napisalem do glo i czekam na jakas wiadomosc
  • Odpowiedz
@mierdan: ja zielone kupiłam w żabce i w sumie czuć trochę spaleniznę i fakt nie dopalona paczka, natomiast ice click na próbę kupiłam w jakimś sklepie z fajkami i alko i o matko nie do spalenia... 2 fajki jedynie i aż coś się robiło na samą myśl o zapaleniu ich. Też myślałam, że może jakiś tytoń na dole się fajczy. I różnica jaką widziałam to, że fajki, które wysłali z glo
  • Odpowiedz
@Mentosik95: nie wiem co jest grane ale tak jakby czubek ich sie palil i czuc ta spalenizne. Sam nie wiem ale to nie przyoadek ze przy 10 paczkach to samo a testowane tez w urzadzeniu nowym uzywanym pierwszy raz. Ogolnie te paczki co dostalem wraz z glo to niebo a ziemia w porownaniu do tych kupionych z żabki ktorych sie nie da palic..
  • Odpowiedz