Wpis z mikrobloga

Z Moskwy do NY, przestałbym olewać


@marszaalll: no niby, ale jeśli gość od początku sezonu nie miał widoków na powrót do NBA, to w CSKA był praktycznie na szczycie w Europie. Raczej nie świadczy to dobrze o jego berecie ;)
@cult_of_luna: Euroligi nie ogarniam, bo nie mam gdzie oglądać, polską ligę oglądam, boli mnie to i zastanawia dlaczego koszykarze tak często rotują między między drużynami, pisałeś coś o tym kiedyś? Z przyjemnością poczytam
dlaczego koszykarze tak często rotują między między drużynami


@Jrv20: nie pisałem, odpowiedź jest jedna - niestabilność finansowa. Coś czymś NBA wygrywa i będzie wygrywać z Europą o 3 długości roweru. Oczywiście w Eurolidze są dłuższe kontrakty (większa pewność finansowania), niż w pomniejszych ligach jak PLK, ale wciąż kluby potrafią tam popaść w tarapaty lub być niewypłacalne - jak Chimki.

Jeśli Twoje pytanie było ukierunkowane w stronę PLK - to samo tyle
on jest mega #!$%@?, jeden na sześć meczy mu wyjdzie, wiem bo oglądałem go podczas jego ostatnich występów w nba, jeszcze wyjdzie jaki jest super, jestem tego więcej niż pewny


@justkilling: Ja go w Euroligi pamiętam sprzed roku i nieźle to wyglądało no ale może nba za wysokie progi tak jak dla Teodosica, któremu też w NBA nie zaskoczyło. Zobaczym