Wpis z mikrobloga

Ferrari ostatnio w dobrej formie w wypowiedziach, "Pająk trenuję od 10 lat i chce się w fame na amatorach wyżywać, chcę się bić z zawodowcami niech idzie na sportową galę" Ogromy +1, chłopy typu Pająk, Gamu trenujący lat to #!$%@? #!$%@? bez ambicji że wgl myślą o walkach z osobami które trenują po rok. Pluję im na ryj i niech #!$%@?ą na sportowe gale, nikt was #!$%@? nie chce tu oglądać!
#famemma #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@rgnr14: To niech sobie walcza miedzy soba, a nie Pajak spina dupe na insta do Ferrariego, bo ten powiedzial, ze #!$%@? wszystkich w 77 majac na mysli Malczynskiego, Polaka, Filipka, czyli takich samych freakow jak on.
  • Odpowiedz
@bartexx96: No to co, walczą w jednej federacji, kategorii, skoro ferrari mówi takie słowa, to liczyć się musi z tym, że ktos odpowie no #!$%@? xD taki przykład z ufc, CM Punk który klepał się w wwe stoczył 2 walki w ufc, to byly jego 2 pierwsze walki jakiekolwiek w mma, więc to, że pająk trenuje ileś a ktoś ileś to nie robi nic takiego.
  • Odpowiedz
@wieszjo: No Gamou bym nie wrzucał do tego worka. Ambitny gość bez zapędów do cwaniakowania, sportowa i ogarnięta strona fame mma. Nie mnie oceniać czy tam pasuje ale miałem okazję poznać na żywo i mega pozytywny oraz ogarnięty chłop
  • Odpowiedz