Wpis z mikrobloga

Wołam @kinder_bueno oraz @WykopekBordo chociaż powinienem bardziej samurajaprzegrywu i też @Mazurski_Separatysta
Jak yin i yang, zwierzę i maszyna oraz inne antagonizmy uważam, że nie da się wprowadzić pierwiastka racjonalnego do zezwierzęconej borederki ani pierwiastka zwierzęcego do racjonalnego samuraja przegrywu. Pech niestety chce, że mamy wspólny cel ewolucyjny jakim jest podtrzymanie życia. I mimo że jedyny język jakim umiemy się porozumieć to błe błe błe to jakoś musimy koegzystować póki nie nadejdzie wielka rewolucja i nie pojawi się gatunek lepiej rozwinięty i przystosowany niż homo sapiens. Oto ostateczne rozwiązanie kwesti p 0 olskiej.
#wykopek #wykopekbordo #blackpill #przegryw
  • 28
@kinder_bueno: może tą racjonalność źle ująłem bardziej zwierzę - kinderka i maszyna - samuraj. Ogólnie to niezależnie w jakim będziemy uniwersum ludzka natura pozostanie niezmienna. Co by się nie działo to na strimie wykopka będą chady, simpy, normany, przegrywy, różowe mamusie i różowe córeczki tatusia itd. i w żaden sposób ich nie usuniemy z populacji gatunku homo sapiens. Ostatnie wczucie się w 100% mizogina pomogło mi to dostrzec.
@el_burrinho tak, dokładnie. Tak jak odkryłeś i można to opisać bardziej merytorycznie i z szacunkiem - świat dzieli się na rzeczy przyjemne i nieprzyjemne. I że jest to wszystko niezależne od nas. Cieszę się, że doszedłeś do takich rozmyślań, Bury. Trzymam kciuki za jeszcze bardziej górnolotne wnioski o świecie
@el_burrinho no tak, nie da się ukryć. Ale tych elementów, których może zabraknąć jest znacznie więcej niż tylko brak jednego z rodziców. Jest jeszcze zaniedbania, brak miłości, przemoc (czyli brak poczucia bezpieczeństwa), a koniec końców ja już poznałam przyczyny mojego zaburzenia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_burrinho: @kinder_bueno: braki to tylko jeden z elementow. Borderline najczesciej pochodzi od matki, ktora ma rozregulowane emocje, daje sprzeczne sygnaly. Mozliwe, ze ojciec, gdyby zyl, moglby nie byc w stanie skontrowac takiej kobiety.
Dla corki takiej kobiety jest to dramat, a dla syna wrecz tragedia.