Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce: my mieliśmy szmatę przez głowę, zajebisty mundurek xD
Z resztą wiesz na czym polegała ta autonomia i dlaczego mundurki były takie #!$%@?? Bo to rodzice płacili za te mundurki bezpośrednio szkole i żeby to wyglądało dobrze jak w Japonii czy renomowanych prywatnych szkołach z Anglii to musieliby bulić porządnie. To po prostu nie miało prawa bytu.
@CzosenWan: Tak, wiem. Ale w tych krajach też płacą sami i też jest autonomia. Po prostu Polska była wtedy o wiele biedniejszym krajem niż teraz i wiele osób liczyło każdą złotówkę.

Zanim przyjdzie mi ktoś "teraz też tak jest" -> jesteśmy o NIEBO bogatszym społeczeństwem niż 15 lat temu. Serio.
@SandalzJezusa: u nas był tak dziwny materiał "mundurków", że porównanie jestem w stanie znaleźć tylko w ściereczkach do okularów xD

@Pas-ze-mna-owce:

Zanim przyjdzie mi ktoś "teraz też tak jest" -> jesteśmy o NIEBO bogatszym społeczeństwem niż 15 lat temu. Serio.

#!$%@?, ludzie na komputer dzieciakom do nauki nie chcą wydać pieniędzy, a na szmaty do szkoły się będą dokładać? Słyszałeś o przypadku, gdzie dyrektor załatwił dzieciakom, które nie pojawiały się
@CzosenWan my mieliśmy coś w rodzaju jeansowej kamizelki z kieszonką i logiem szkoły (żółte podstawówka, a niebieskie gimnazjum), a rwało się to gówno tak, że chyba nie było dnia żeby nie słyszeć o tym jak ktoś porwał mundurek.

@Pas-ze-mna-owce o cholibka, to były takie pokazy? Chyba muszę poszukać na YT ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jeszcze co do samych mundurków to wiem że gmina miała możliwość ogarnięcia nam
@Pas-ze-mna-owce: no cóż, ale wiemy jak to się skończyło xD. U mnie np jak jeszcze w podstawówce były to kamizelki jeansowe z logiem szkoły, w gimnazjum chyba już nie było jak dobrze pamiętam lub powoli wycofywali