Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak ktoś kupi przez paczki olx to ogłoszenie dalej wisi aktualne i ludzie piszą? Ręcznie trzeba je dezaktywować?
#olx
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XbukaX: nie jest, ciągle mylisz funkcje sklepu internetowego z portalem ogłoszeniowym

O tym że ktoś nie odbierze paczki albo nie sfinalizuje całego procesu po opłaceniu to już nie pomyślałeś ale ogłoszenie powinno już pójść do piekła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dibhala Jak coś jest portalem ogłoszeniowym to nie znaczy że nie może dodać funkcji sklepu, i taką funkcją jest (przynajmniej dla mnie) wlaśnie opcja paczki.

I nie pójść do piekła tylko dezaktywować, jak sie transakcji nie sfinalizuje to zawsze można aktywowac z powrotem.
  • Odpowiedz
@XbukaX: po co ja się z koniem kopię. Zgłosiłeś swoją propozycję do olx aby dodali magiczny prztyczek: zakończ ogłoszenie po odebraniu paczki?

Natomiast ja jestem całkowicie przeciwko takiej opcji i chcę mieć cały czas wgląd do treści ogłoszenia, i zamieszczonych w niej fotografii w trakcie trwania procesu zakupu i po nim.
  • Odpowiedz
@Dibhala: nie, nie zgłosiłem takowej xD

Pisałem przecież że nie usuwać tylko dezaktywować żeby inni userzy nie widzieli tego ogłoszenia, autor miałby podgląd cały czas z opcją aktywuj/dezaktywuj. Ale czaje że ty nie chcesz i wolisz ręcznie usuwać no i też fajnie.
  • Odpowiedz