Wpis z mikrobloga

@AlgorytmPrima No ale żeby ośmieszyć konfederacje, to wystarczy wrzucić losowy wpis albo wypowiedź jakiegoś posła konfy, a prawaki żeby ośmieszyć lewicę muszą wyszukiwać jakichś, mających zazwyczaj po 5 lików, wpisów nic nieznaczących troll-kont na twittere.

Nawet jeśli ktoś z lewicy serio palnie coś głupiego, to neuropki zazwyczaj się od tej osoby odcinają/potępiają ją, natomiast gdy konfiarz się ośmieszy, to ślepo zapatrzona w niego kuceria od razu przybiega w obronie, BO ON TROLOWAŁ!!1!
No ale żeby ośmieszyć konfederacje, to wystarczy wrzucić losowy wpis albo wypowiedź jakiegoś posła konfy, a prawaki żeby ośmieszyć lewicę muszą wyszukiwać jakichś, mających zazwyczaj po 5 lików, wpisów nic nieznaczących troll-kont na twittere


@StarySer: albo wejść na TT AMŻ, Zandberga (ostatnio jego słynne 2,7k dla malarza), czy Śmiszka.

Nawet jeśli ktoś z lewicy serio palnie coś głupiego, to neuropki zazwyczaj się od tej osoby odcinają/potępiają ją, natomiast gdy konfiarz się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlgorytmPrima: nawet zaśmiałem. Ale serio nie wiem skąd wykopowe prawaki biorą te rzeczy. Nigdy nie widziałem żeby jakiś wykopowy lewak napisał "hurrr durr jak jesteś hetero to musisz umawiać się z trans kobietą bo inaczej jesteś transfobem"