Wpis z mikrobloga

@Milfonido: darttown.pl i dartshopper.pl (ten drugi jeśli dobrze pamiętam to wysyła z Holandii, więc dzień-dwa dłużej trzeba liczyć). Z tych korzystałem i z czystym sumieniem mogę polecić.
  • Odpowiedz
@Milfonido

ktoś ma jakieś doświadczenia z ta tarcza

Panie kierowniku. Tutaj 80% ludzi z tagu śmiga na tej tarczy. Sam mam i polecam. Jeśli chodzi o dual core to wydaje mi się ogromnej różnicy między zwykłą blade 5 nie ma. Może dual core bardziej wytrzymała jest ale jak na pierwszy raz to nie przywiązywałbym aż takiej uwagi do tego.
  • Odpowiedz
  • 2
Dartshooper ma sprzęt ok, ale pakowanie paczek to jakaś porażka. W przeciągu trzech miesięcy dokonałem trzech zamówień. W pierwszym wypadku tarcze, którą zamówiłem zapakowali tylko w folię kopertową przez co oryginalny karton był cały pognieciony. Dziś przyszło kolejne zamówienie i koperta była kawałek rozerwana przez co prawie piórka z niej wypadły.
  • Odpowiedz
@Trolu9 To niekoniecznie wina Dartshoppera. Tak jak kiedyś tu pisałem DPD (bo zgaduję że oni ci dostarczyli) nie zwracają zbytnio uwagi na to w jakim stanie paczka przyjdzie do odbiorcy. Już nie raz paczki przez nich dostarczane miały dziury takie że prawie rzeczy wypadały.
  • Odpowiedz