Wpis z mikrobloga

Pany dzisiaj równo mija 2 miesiące od dodania ostatniego filmu Shadowbanca, to jest rekord, jak myślicie o ile zostanie wydłużony? Ja obstawiam ze pierwszego dnia Wiosny wjedzie on caly na biało w ubranku od solbetu, z hasłem ,,nowy Rok, nowy Ja"
#lukaszbudowlaniec
  • 10
  • Odpowiedz
@Darknight90-: według mnie 1 kwietnia wrzuci film pt. "Oszukałem widzów, ustawiłem konkurs." i powołując się na prima aprilis będzie próbować obrócić akcje w żart, w dodatku obserwując czy to przejdzie lub nie. W razie niepowodzenia usunie film. Jak na razie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ukasz aka @chris_mack jest upośledzony, bo w momencie wrzucenia postu na tag po 4 dniach ciszy i braku aktywności ludzi nieaktywności wystrzelił z mordą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknight90-: Swoje już zrobił. Więcej reklamy nie potrzebuje. Zwłaszcza teraz jak taki hejt na niego jest. Ja go lubiłem oglądać ale też mnie zraziły te wszystkie niespełnione obietnice. Nowej budowy nie pokaże w starych ile można oglądać. Wydaje mi się, że inni też tak będą mieli.
  • Odpowiedz
No cóż życie... ale moim zdaniem wróci, jego cały biznes jest oparty na YT... zarobki za wybudowanie SSO przestana mu wystarczać... a jego firma ogólnie się nie rozwinęła... dalej tylko Kawa i chyba Wiktor jeszcze z nim wytrzymuje... Pozdrawiam.
  • Odpowiedz