Wpis z mikrobloga

Witam. Kiedyś pytałem się o podpowiedzi dotyczące wejścia w świat kryptowalut ale poddałem się. Spróbuję jeszcze raz. Chodzi mi tylko i wyłącz nie o zakup kryptowalut co miesiąc za niewielką kwotę bez spekulacji. Taka skarbonka na przyszłość (a nuż się uda ;-). Apka Mycelium (?), jakieś konto walutowe potrzebne ? Mam walutowe w Alior, revolut.

#kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja przykładowo kupuję na Kraken, przelewy SEPA ze zwykłego konta. Zakupione waluty lecą na xumm app (XRP), Trust Wallet (obsługuje te które kupuję), mam zamiar jeszcze kupić sprzętowego ledgera.
  • Odpowiedz
@yakimo12 Załóż konto na binance i tam działaj , kupujesz kartą lub sepa. Często są promocje kupna krypto za zero opłat , ostatnio było do końca stycznia.
Jak małe kwoty trzymaj tylko na binance .
Z czasem możesz wysłać na celsius wallet , lepsze procenty.
  • Odpowiedz
@yakimo12 a ja działam inaczej z małymi kwotami.
Kiedyś bylem sceptycznie nastawiony na ten model ale jak opłaty przesyłu przy obecnym kursie sa bliskie 100zl to zmieniłem strategię, a mianowicie robię tak:
- zakupy mniejsze od 500zl kupuje na revolucie
- jak się uzbiera ładna kwota zamieniam to na złotówki i kupuje prawdziwego BTC na giełdzie

Pamiętaj tylko, że na revolucie nie masz prawdziwego BTC tylko jego akcje i revolut może
  • Odpowiedz