Wpis z mikrobloga

@NaopaK: Ale chyba jest różnica między dużymi okrągłymi naturalnymi a sztucznymi? Zawsze myślałam, że sztuczne są wtedy ładne i dobrze zrobione, kiedy wygląda tak, że mogłyby być dziełem natury, a te wg mnie tak nie wyglądają. Zgadzasz się ze mną, że wyglądają sztucznie? Ale mimo to ci się podobają?
Ps. Ta pani wg mnie wygląda staro..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krynicka: Sztuczne cycki powinny wyglądać jak sztuczne, jak piłki a nie udawać naturalne, bo to nigdy nie wyjdzie. Wygląda sztucznie jak najbardziej, jak #!$%@? i wg mnie wygląda dobrze
  • Odpowiedz
@NaopaK: całe życie myślałam że cokolwiek sztucznego (piersi, usta, nos) są dobrze zrobione, jeśli idealnie naśladują naturalne, ale ladne odpowiedniki.
Wydaje mi się że wielu chirurgów plastycznych robi sztuczne piersi, które wyglądają jak duże, jędrne, ale naturalne.
I byłam ostatnio w szoku, bo widziałam sztuczne usta, które wyglądały jak naturalne. Pierwszy taki przypadek widziałam (bardzo nie lubię sztucznych ust).
  • Odpowiedz
@NaopaK: A jej twarz też Ci się podoba?
Mi się podoba jej twarz dużo bardziej przed przeróbkami. Ciało prawdopodobnie też (ciężko ocenić, bo jest w ubraniu).
  • Odpowiedz